مدیر فتی: هدف تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد دفاع از عنوان قهرمانی است

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  مدیر فتی: هدف تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد دفاع از عنوان قهرمانی است
0 Comments
مدیر فتی: هدف تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد دفاع از عنوان قهرمانی است

[ad_1]

سیدحسن میرحسینی عصر سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمرین تیم برای حضور فنی و قوی در این مرحله حساس از رقابت‌ها در روزهای گذشته بدون هیچ مشکلی برگزار شد.

وی ادامه داد: در مرحله دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه فردا ( چهارشنبه ) مقاومت گلساپوش در برابر ملوان بندرگناوه در ورزشگاه سلمان محمود آباد یزد به میدان می رود.

وی ادامه داد: در مسابقه اول این گروه نیز در همین روز از  ساعت ۱۷:۴۵ تیم‌های شهرداری بندرعباس و موج سواران ساحل نوشهر دیدار خود را بدون حضور تماشاگران با رعایت نکات بهداشتی برگزار می‌کنند.

مدیرفنی تیم گلساپوش گفت: رقابت‌ها  به صورت دوره‌ای و مجتمع برگزار می‌شود و در پایان تیم‌های اول و دوم به مرحله نهایی راه می‌یابند که زمان و مکان این مرحله توسط فدراسیون اعلام می‌شود.

میرحسینی خاطر نشان کرد: در گروه اول نیز تیم‌های پارس جنوبی بوشهر، شهریارساری، سپاهان سمنان و صنعت فرش حداد اصفهان حضور دارد که رقابت‌ها در بوشهر پیگیری می‌شود.

وی یادآور شد: مسابقات به صورت مجتمع و در ۲ گروه چهار تیمی برگزار می‌شود که در پایان ۲ تیم برتر هر گروه مستقیم به مرحله نهایی مسابقات صعود می‌کنند.

تیم گلساپوش یزد در سال گذشته عنوان قهرانی لیگ برتر کشور را کسب کرد. 

هم‌اکنون فوتبال ساحلی یزد در جایگاه بسیار خوبی در این رقابت ها قرار دارد و ۲ تیم این استان شامل گلساپوش و ایفاسرام اردکان در لیگ برتر باشگاه‌های کشور حضور دارد.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت هم اکنون۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار سازماندهی شده در ۱۰ شهرستان دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *