مدیرعامل: بدهی ماشین‌سازی، گریبانگیر تیم فوتبال ۹۰ ارومیه شده است

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  مدیرعامل: بدهی ماشین‌سازی، گریبانگیر تیم فوتبال ۹۰ ارومیه شده است
0 Comments
مدیرعامل: بدهی ماشین‌سازی، گریبانگیر تیم فوتبال ۹۰ ارومیه شده است

[ad_1]

یحیی بهاری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بدهی ۴ سال قبل تیم ماشین‌سازی تبریز به یک بازیکن خارجی که در سال ۹۵ برای این تیم به میدان رفته اکنون تیم ۹۰ را از پنجره نقل و انتقالاتی محروم کرده و تیم از جذب بازیکن جدید و ثبت قرارداد بازیکنان محروم شده است.

وی گفت: این بازیکن در سال ۹۹ به فیفا شکایت کرده و در حالیکه جذب بازیکن خارجی برای لیگ دسته اول ممنوع است و ما نیز در سال ۹۵ در لیگ ایران حضور نداشتیم حالا بخاطر این پرونده دچار مشکل شده‌ایم.

بهاری اضافه کرد: فیفا باشگاه ماشین‌سازی را به پرداخت ۱۳۲ هزار دلار به “فرناندار” دروازه‌بان وقت ماشین‌سازی محکوم کرده و به‌همین دلیل از ابتدای امسال (فروردین ۹۹) پنجره نقل و انتقالاتی تیم ۹۰ بسته شده است.

مدیرعامل ۹۰ ارومیه اظهار کرد: ۲ هفته مانده به پایان بازی‌ها در فصل گذشته طی یک نامه کتبی به مسوولان مربوطه نسبت به عواقب بی‌توجهی به این پرونده هشدار دادیم و راهکار موجود هم ارائه کردیم اما با گذشت بیش از چهار ماه متاسفانه هیچ پاسخ روشن و اقدام مثبتی دریافت و مشاهده نشده و برخی از آنان به جای وقت گذاشتن و تلاش برای حل مشکل موجود دنبال حاشیه و مباحثی مالکیتی بودند.

وی ادامه‌داد: مسوولان مربوطه می‌توانستند این مشکل را با رایزنی و تعامل با زنوزی مدیرعامل کنونی تیم تراکتور و مالک سابق ماشین‌سازی حل کنند ولی هیچ‌ گامی در این زمینه برداشته نشده است و احتمالا مالک امتیاز تیم یا مسوولان مربوط نیز اطلاعات درستی به ایشان ندادند.

بهاری اضافه کرد: به همین دلیل تا به این لحظه هیچ پرداختی صورت نگرفته و در آستانه آغاز لیگ امکان ثبت قراردادها نیز برای این تیم وجود ندارد.

وی تاکید کرد: امیدوارم اعضای شورای شهر ارومیه به قول‌های خود مبنی بر کمک به نماینده فوتبال ارومیه وفا کنند و از برخی مسوولان استانی و شهری چون استاندار آذربایجان‌غربی که پشتیبان تیم ۹۰ هستند قدردانی می‌کنیم با این حال با ادامه این وضعیت و محرومیت از ثبت قرارداد بازیکنان و ادامه رویه موجود چاره‌ای جز انصراف از حضور در لیگ نداریم.

تیم ۹۰ ارومیه در هفته نخست لیگ دسته یک باید به مصاف هوادار تهران برود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.