مدیرعامل باشگاه فولاد: کرونا روی برخی تیم‌ها اثرگذار نیست

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  مدیرعامل باشگاه فولاد: کرونا روی برخی تیم‌ها اثرگذار نیست
0 Comments
مدیرعامل باشگاه فولاد: کرونا روی برخی تیم‌ها اثرگذار نیست

[ad_1]

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا سعید آذری در خصوص شرایط به وجود آمده برای تیمش در آستانه دیدار با پرسپولیس در صفحه اینستاگرام خو د گفت: کرونا تا زمان نامعلوم وجود دارد اما باید بگویم که این ویروس به غیر از بیمار کردن مردم در سراسر جهان، کارهای دیگری هم می‌تواند انجام دهد به عنوان مثال می‌تواند باعث قطع شدن ناگهانی اتوماسیون اداری یک سازمان شود تا تبادل اطلاعات راجع به آن صورت نگیرد.

وی افزود: در ورزش اگر بخواهند، یک مسابقه را به علت درصد بالای بازیکنان ابتلا به بیماری کرونا کنسل می کنند ولی در بعضی موارد این امر شدنی نیست چون ویروس کرونا روی بعضی رنگ‌ها کارایی ندارد لذا خود به خود درصد بیماری کاهش پیدا می‌کند تا آن مسابقه به هر طریقی انجام شود.

همچنین در اطلاعیه اخیر باشگاه فولاد آمده است که اعضای این تیم اخیرا در ۲ مرحله تست PCR زیر نظر ایفمارک شرکت کرده‌اند که نتایج این تست‌ها به اطلاع سازمان لیگ رسانده شده است؛ البته پاسخ تعدادی از تست‌ها نیز شب گذشته به دست مسوولان باشگاه رسیده است.

این در حالی است که اتوماسیون اداری تیم فولاد برای ارتباط با سازمان لیگ و اطلاع از آخرین وضعیت برگزاری یا عدم انجام دیدار با پرسپولیس، قطع شده و فولادی ها اکنون در وضعیت نامشخصی به سر می برند.

تیم فولاد خوزستان در حال حاضر با کسب ۳۹ امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی جای گرفته است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *