محدودیت‌های کرونایی در شهربابک نتیجه بخش است

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  محدودیت‌های کرونایی در شهربابک نتیجه بخش است
0 Comments
محدودیت‌های کرونایی در شهربابک نتیجه بخش است

[ad_1]

به گزارش ایرنا، سرهنگ محمدرضا استایی شبانگاه سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه شهربابک افزود:افراد زیادی بسیجی وار در راستای ضدعفونی کردن مکان ها و معابر، تهیه ماسک و کمک به کادر درمان این شهرستان فعالیت کردند.

وی اظهار داشت: بعد از فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر انجام رزمایش کمک مومنانه، شهربابک نیز با سایر شهرهای دیگر همراه بود و این امیدآفرینی را در جامعه ایجاد کرد.

سرهنگ استایی با بیان اینکه بسیجیان این روزها در اعمال محدودیت ها برای مقابله با ویروس کرونا در کنار ماموران نیروی انتظامی ورودی های شهربابک را کنترل می کنند، تاکید کرد: از مردم می خواهیم شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند تا شاهد ریشه کن شدن این ویروس باشیم.

وی از تلاش سازمان ها برای ریشه کن شدن ویروس کرونا به نیکی یاد کرد و گفت: با هزینه چند میلیاردی مجتمع مس شهربابک و خرید و نصب مخزن ۱۵ تنی اکسیژن مایع، دغدغه ی کمبود اکسیژن بیماران کرونایی در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شهربابک رفع شده است.

وی همچنین ضمن گرامیداشت هفته بسیج افزود: امام خمینی (ره) بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و با فهم و شناخت دقیقی که از خطرات و تهدیدات سر راه انقلاب می دیدند با روحیه ولایت مداری که در مردم شریف ایران سراغ داشتند، فرمان تشکیل بسیج را صادر کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهربابک با بیان اینکه بسیجیان همان افرادی بودند که در به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی جهاد کردند، بیان داشت: همین روحیه ایثار بود که موجب شد بسیج از زمان تشکیل در هر ماموریتی سربلند و پیروز بیرون آید.

وی اظهار کرد: بسیج دارای ۲ بعد است که نخستین بعد آن ساختار، ابزار و امکانات و دوم تفکر، روحیه و فرهنگ غیرت، شهادت طلبی و از خودگذشتگی است.

سرهنگ استایی تصریح کرد: بسیج در هر زمینه ای اعم از ناآرامی های داخلی، هجمه نرم و جبهه های جنگ که انقلاب مورد تهدید واقع شود پای کار است.

وی خاطر نشان کرد: امروز در جهان مادی هرکسی برای کسب سود مادی تلاش می کند اما در بسیج فرد نه تنها مطالبه مادی ندارد بلکه تا سرحد گذشتن از جان نیز پیش می رود و ۲۳۰ هزار شهید دوران دفاع مقدس مصداقی بر این ادعا است.

سرهنگ استایی با اشاره به اینکه تجارت شهدا معامله با خدا بود افزود: اگر دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها این تفکر را داشته باشند، امدادهای الهی برای موفقیت به کمک می آیند و در کنار آن با عشق به کار می توان اقدامات زیاد و طاقت فرسایی انجام داد.

وی به برخی اقدامات بسیجیان شهربابک اشاره کرد و بیان داشت: نیروهای زیادی از این شهرستان برای کمک به رفع مشکلات ناشی از سیل در حمیدیه اعزام شدند و در سیل رودبار جنوب نیز نیروهای بسیج شهربابک ۵۰ چشمه سرویس بهداشتی ساختند.

شهربابک در ۲۴۰ کیلومتری کرمان واقع است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.