ماهانه ۶۰ دستگاه خودرو در کارخانه عظیم خودرو بروجرد تولید می‌شود

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  ماهانه ۶۰ دستگاه خودرو در کارخانه عظیم خودرو بروجرد تولید می‌شود
0 Comments
ماهانه ۶۰ دستگاه خودرو در کارخانه عظیم خودرو بروجرد تولید می‌شود

[ad_1]

اسد عبدالهی روز سه شنبه در بازدید از کارخانه خودروسازی عظیم خود بروجرد در جمع خبرنگاران افزود: عظیم خودرو یکی از واحدهای بزرگ اقتصادی استان است که متاسفانه به دلایلی در فعالیت این کارخانه وقفه ای ایجاد شد و مدتی تعطیل بود.

وی اضافه کرد: بعد از پیگیری های مکرر برای راه اندازی و فعالیت مجدد این واحد، خوشبختانه از اول تیرماه امسال این کارخانه فعالیت خود را مجدد آغاز کرده و طبق برنامه ریزی ها هر ماه این کارخانه ۶۰ دستگاه خودرو را تولید می کند و به مشتریانی که قبلا ثبت نام کرده اند، تحویل می دهد.

عبدالهی با اشاره به میزان اشتغال در این واحد گفت: در حال حاضر با راه اندازی این کارخانه ۱۸۰ نفر مشغول به کار شده اند که ۱۰۰ نفر در خود کارخانه و ۲۰ نفر در دفتر تهران مشغول شدند.

معاون اقتصادی استانداری لرستان اظهار داشت: با توجه به مشکلات و شرایط تحریم، راه اندازی این واحد خودروسازی و تحویل هر ماه ۶۰ دستگاه خودرو کار بسیار بزرگی است.

وی بیان کرد: در گذشته یک مشکل حقوقی در این راستا ایجاد شده بود که استاندار لرستان به صورت جدی ورود پیدا کردند و امروز شاهد فعالیت این کارخانه هستیم که علاوه بر تولید در اشتغال نقش مهمی دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.