لوکابوناچیچ : مقابل تیم فوتبال پیکان فقط دنبال پیروزی هستیم

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  لوکابوناچیچ : مقابل تیم فوتبال پیکان فقط دنبال پیروزی هستیم
0 Comments
لوکابوناچیچ : مقابل تیم فوتبال پیکان فقط دنبال پیروزی هستیم

[ad_1]

لوکا بوناچیچ شامگاه جمعه در نشست خبری مجازی قبل از دیدار با پیکان تهران اظهار داشت: ۶ سال قبل برای نخستین بار روی نیمکت تیم ذوب‌آهن نشستم  و امروز نیز بعد از ۶سال برای دومین مرتبه برای کسب موفقیت در خدمت  این تیم خوب هستم.

وی افزود: امیدوارم برای مرحله دوم که در خدمت ذوب آهن هستم با برنامه‌های خود موفقیت‌های بهتری برای این تیم داشته باشم تا بتواند بازی‌های خوبی با کسب امتیازات لازم داشته باشد.

بوناچیچ گفت: بازی با پیکان نخستین فینال برای ما خواهد بود و من نیز اولین بار است در این فصل که به طور رسمی روی نیمکت ذوب‌آهن می‌نشینم.

وی با بیان این که طول هفته گذشته بازیکنان ذوب آهن تمرینات خوبی داشتند و برای یک پیروزی خوب آماده هستند افزود: بازیکنان  در تمرین سرحال و با انگیزه بودند و فردا با کسب پیروزی در زمین نشان می‌دهیم تیم برتر هستیم.

وی تاکید کرد: با پذیرفتن هدایت ذوب‌آهن اصفهان ریسک نکردم زیرا جایگاه من در فوتبال مشخص است ؛مربی مطرحی هستم و اخلاق حرفه گری را مد نظر دارم ، در ایران ۱۵ سال مربی گری کردم و تجربه زیادی دارم در عین حال موفقیت ذوب آهن فقط به من بستگی ندارد، بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه نیزاین زمینه تاثیرگذار هستند ،در کنار هم بودن باعث موفقیت می‌شود.

بوناچیچ همچنین به عملکرد خود در قطر، کرواسی، تیم های العربی و الاهلی و ایران اشاره کرد و گفت: برای دیدار فردا هادی محمدی و وفا هخامنش را در اختیار نداریم و  دراکوب بیدوف مهاجم ما هم که به بلگراد رفته هنوز برنگشته است.

دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران از هفته ۲۳ لیگ برتر فوتبال کشور شامگاه فردا شنبه از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه  در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار می‌شود.

هر دو تیم دیدارهای هفته قبل خود را مقابل تیم‌های شهر خودرو مشهد و پرسپولیس واگذار کردند و به ترتیب در رده های ۱۱ و ۱۶ جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.