لندن را نشانه Part 4

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  لندن را نشانه Part 4
0 Comments

[ad_1]

Lambeth کاخ

Lambeth کاخ ترین تشخیص های دیدنی در ساحل رودخانه تیمز کاخ شده است که اسقف اعظم کانتربری از 1200AD. این کاخ در اصل نزدیک به اسکله و اسقف اعظم آمد و رفت و با استفاده از archiepiscopal بارج. بسیاری بر این باورند که کلمه Lambeth برگرفته از کلمه loamhithe به معنی “گل آلود بانک’.

دسترسی به این کاخ است را به دست آورد از طریق خانواده سلطنتی تودور آجر gatehouse ساخته شده توسط کاردینال مورتون در 1495. این درختان انجیر در باغ شده و از تبار کسانی که کاشته شده توسط کاردینال قطب آخرین اسقف اعظم کاتولیک در قرن شانزدهم. در گذشته درختان انجیر دروغ بزرگ سالن که سقوط کرد به خرابی تحت الیور کرامول و بازسازی شد توسط اسقف اعظم Juxon. نمازخانه و سردابه ساخته شد و در قرن سیزدهم با نمازخانه آسیب دیده در طول جنگ اما در حال حاضر شده است به طور کامل دوباره بازسازی شد. Lollards برج در اصل یک برج آب است اما بهترین و شناخته شده به عنوان زندان از Wycliffe حامیان. Wycliffe ایستاده بود دادگاه برای ارتداد در نمازخانه در سال 1378.

معمار ادوارد با مته سوراخ کردن جای دو شرق بال از کاخ با یک تک بلوک ساخته شده از داخل سنگ در طول قرن نوزدهم. کاخ باغ شامل یک باغ گیاه و گل رز تراس. آنها در میان قدیمی ترین و بزرگترین باغ در لندن و باز هستند در تمام طول سال.

Lambeth کاخ است و نه برای عموم باز کنید اگر تور را می توان با نوشتن و رزرو گروه.

میدان لستر

میدان لستر در اصل مجموعه ای را در 1670. سایت جنوب لستر خانه سابق سلطنتی ساختمان است که پس از ناپدید شد. میدان لستر یک بار بسیار شیک جایی برای زندگی می کنند و افتخار در میان ساکنان آن آقا اسحاق نیوتن دانشمند که استدلال ایده گرانش است. هنرمند معروف Hogarth نیز ساکن اینجا و نقاشی های بسیاری از جامعه پرتره از خود استودیو در شماره شصت و هشت. در سال 1801 Hogarth خانه تبدیل شد به مناطق اولین رستوران; نام هتل de la Sablionere.

امپراتوری سینما در میدان لستر بود که قبلا محبوب سالن موسیقی با همین نام است. در اواخر قرن بیستم به میدان لستر منطقه تبدیل شده بود تا حدودی نامطلوب محل تا زمانی که شورای وست به شدت سرمایه گذاری در این منطقه در طول 1990s. میدان لستر در حال حاضر به برخی از لندن بزرگترین سینما و محل برگزاری بسیاری از premiers. فیلم تاثیر آشکار است از مجسمه چارلی چاپلین.

به شمال از میدان سوئیس مرکز مشهور برای آن ساعتی chiming ساعت. جامعه تئاتر را نصف قیمت بلیط غرفه واقع در برج ساعت ساختمان و فروش کاهش می یابد بلیط به بسیاری از لندن نشان می دهد در همان روز به عنوان عملکرد.

لندن مرکزی مسجد

احاطه شده توسط درختان در لبه زیبا رجنت پارک می ایستد با شکوه لندن مرکزی مسجد. طراحی شده توسط سر فردریک Gibberd و تکمیل شده در سال 1978 مسجد است که بناست توسط آن نفس گیری طلا گنبد. مسجد ساخته شده بود به تهیه کردن برای افزایش تعداد مسلمان ساکنان و بازدید کنندگان در لندن است.

سالن اصلی این مسجد می تواند تقریبا دو هزار نفر از نمازگزاران. به غیر از یک لوستر با شکوه و گسترده ای فرش بسیار کمی وجود دارد که مبلمان در مسجد. همه بازدید کنندگان باید حذف کفش خود را به عنوان نشانه ای از احترام و وجود یک گالری جداگانه برای زنان که باید پوشش سر خود را. داخل گنبد با تزئین شکسته اشکال در سنت اسلامی است.

این مسجد که پیوست به اسلامی مرکز فرهنگی که به طور رسمی توسط پادشاه جورج ششم در سال 1944 بود و به عنوان یک بی قید و شرط هدیه به انگلستان برد. در این مجموعه یک کتابخانه اداری و مسکونی منطقه است. نمایندگان تور محلی مدارس و کالج ها به آموزش کودکان محلی در ایمان خود و افزایش آگاهی های اسلامی و جوامع مسلمان.

ساختمان بی شک پر جنب و جوش و برجسته برجسته و علاوه بر جریمه به افق لندن.

لندن فصاحت و کنزینگتون جنوبی

لندن فصاحت و بلاغت در کنزینگتون جنوبی است که در واقع به نام فصاحت و بلاغت از سنت فیلیپ Neri. فصاحت و بلاغت قرار گرفته است در Brompton خیابان. ساختمان در ساختار آغاز شد و در سال 1878 اما تکمیل نشده بود تا سال 1896. مباهات برخی از خیره کننده ویژگی های معماری از جمله باروک گنبد و چشمگیر شبستان است که تنها به مراتب بیشتر کلیسای وستمینستر و نیویورک وزیر.

واضح نفوذ ایتالیایی در ساختمان عمدی است آن را به عنوان صفحه اصلی به کاتولیک Oratorian منظور بود که آغاز شده توسط فیلیپ Neri. وظیفه طراحی این ساختمان داده بود برای اثبات نشده معمار هربرت موریانه دریایی بود که تنها 28 هنگامی که ساخت و ساز آغاز شد. موریانه دریایی می خواستم برای نشان دادن معماری ایتالیایی به کسانی که در غیر این صورت باید این فرصت را به آن را ببینید. موریانه دریایی درگذشت قبل از ساختمان کامل شد و خیره کننده داخلی از فصاحت و بلاغت مدیون بیشتر به طراحی قرن بیستم نسبت به او در نظر گرفته شده بود. داخل گنبد تزئین شده با موزاییک Comandatore Formilli.

هر چند نسبتا جوان ساختمان لندن فصاحت و بلاغت دارای برخی ویژگی های کلاسیک. دوازده رسولان دیده می شود در شبستان حک شده بود در سال 1680 برای کلیسای جامع سیهنا. این تغییر همچنین قدمت آن به قرن 17. لندن فصاحت و بلاغت است و به راحتی قابل دسترسی از طریق کنزینگتون ایستگاه زیرزمینی است.

هزاره گنبد – O2

این برای اولین بار پیشنهاد کرد در سال 1994 که بریتانیا باید برگزاری یک نمایشگاه ملی به عنوان بخشی از جشن از هزاره جدید است. تونی بلر در زمان این ایده به بعد پس از انتخابات و هزاره گنبد تصور می شد به عنوان محل برگزاری بزرگ, آموزشی, برگزاری نمایشگاه. هر چند گنبد هزینه بسیاری از صد میلیون نفر است و واقعا یک ساختار موثر آن را ملاقات خواهد یک مخلوط پذیرش توسط بسیاری از اهالی لندن. هزاره گنبد به دور از بیش از یک کیلومتر را پوشش می دهد بیش از 20 هکتار است و بیش از 320 متر در قطر.

گنبد واقع در شبه جزیره گرینویچ و می توان از طریق زیر زمینی ایستگاه شمالی گرینویچ. گنبد بود و معروف ویژه در جیمز باند, فیلم ماجراجویی “فردا هرگز نمی میرد’. گنبد تقسیم شد 14 مضمون مناطق و برجسته طناب بند بازی هنرمندان و مربوط بهاستفادهازاتش درعلم وهنر را نمایش می دهد. موضوع اصلی گنبد شد ‘زمان برای ایجاد اختلاف و 14 مناطق شد تا نماد با چالش های مختلف روبرو بریتانیا در یک صد سال است.

هزاره گنبد در حال حاضر باز به عنوان “O2”. نام رسما تغییر زمانی که O2, plc خریداری نامگذاری حقوق از توسعه دهندگان Anschutz Entertainment Group در گنبد را به خوبی توسعه به یک سرگرمی منطقه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.