فرماندار مرند بر رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  فرماندار مرند بر رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد
0 Comments
فرماندار مرند بر رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد

[ad_1]

داود گرشاسبی روز دوشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: متاسفانه عدم اجرای برخی پروتکل های بهداشتی و سهل انگاری عده ای از مردم، خطر شیوع کرونا را تشدید کرده است.

وی افزود: قطع زنجیره انتقال کرونا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی از سوی مردم و پرهیز از هرگونه تجمع غیرضروری، امکان پذیر است و همگی باید در این زمینه تلاش کنیم.

فرماندار ویژه مرند با بیان اینکه متاسفانه کرونا در بین مردم به یک موضوع عادی تبدیل شده است، اظهار کرد: اقدامات پیشگیرانه جهت مقابله با کرونا باید تشدید شود و مردم، سمن ها، ادارت و نهادها باید در این زمینه بسیار جدی عمل کنند.

وی خطاب به متولیان نظارت بر اصناف گفت: نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی باید به صورت مستمر و جدی صورت گیرد و با متخلفان برخورد قانونی شود.

گرشاسبی با اشاره به تعطیلی برخی مراکز و مکان ها تا آخر آبان ماه گفت: در کنار مراسم اجتماعی و فرهنگی، کافه ها، قهوه خانه ها، چایخانه ها، شهربازی ها، باشگاه های ورزشی و ورزش های پر برخورد، مدارس شبانه روزی، دانشگاه ها، سینما، تئاتر، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، کتابخانه ها، مهدهای کودک، تالار های پذیرایی، مساجد، مصلاها، زیارتگاه ها و آرایشگاه های مردانه و زنانه از جمله گروههای هدف هستند که از سوی ستاد ملی کرونا اعلام شده است.

وی اظهار امیدواری کرد با مشارکت عموم مردم جامعه، بتوانیم از این بحران عبور کنیم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *