فرماندار: محدودیت‌های کرونایی در پلدختر اعمال می‌شود

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  فرماندار: محدودیت‌های کرونایی در پلدختر اعمال می‌شود
0 Comments
فرماندار: محدودیت‌های کرونایی در پلدختر اعمال می‌شود

[ad_1]

حسن رضاییان شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان پلدختر اظهار داشت: با توجه به افزایش روز افزون مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان نیروی انتظامی در اعمال محدودیت های کرونایی محمکم و با جدیت ورود پیدا کند.

وی اعمال محدودیت ها را به خاطر سلامت مردم ضروری دانست و افزود: دستگاه قضایی باید با برگزارکنندگان مراسم های عروسی و ترحیم در شهرستان برخورد و تالارها و اصناف پلمب می شود.

فرماندار پلدختر بیان کرد: با کسانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند بدون هیچ‌گونه مماشاتی برخورد می شود چون در راستای حفظ جان مردم با هیچ کسی شوخی نداریم و تالارهای متخلف شهرستان  به دستگاه قضایی معرفی می شوند.

وی افزود: داروخانه و کسانی که در زمینه اقلام بهداشتی و پزشکی فعالیت دارند این اقلام به ویژه ماسک را به مردم عرضه کنند.

رضاییان یادآورشد: چاپخانه ها از چاپ هرگونه آگهی ترحیم و فضای مجازی از اطلاع رسانی زمان و مکان تشیع و ترحیم برای حفظ سلامت مردم خودداری کنند.

فرماندار پلدختر گفت: با توجه به کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی و ناکافی بودن فضای بیمارستان  پلدختر مردم باید نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک بیش از پیش همت کنند.

وی قطع انتقال زنجیره کرونا را مستلزم مشارکت مردم دانست و افزود: ویروس کرونا کشنده و نباید آن را شوخی گرفت بنابراین مردم هشدارها ، اخطارها و اطلاع رسانی های مسوولان را توجه و باور کنند.

فرماندار پلدختر ، ارایه خدمت به ارباب رجوع را مشروط به رعایت پروتکل های بهداشتی دانست و گفت: دستگاه های دولتی حق ندارند به افراد بدون ماسک خدمات ارایبه دهند زیرا براساس تصمیم ستاد ملی کرونا و در راستای حفظ سلامت مردم استفاده از ماسک در مکان های عمومی و ادارات الزامی است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *