فرد خیری ۲۰ میلیارد ریال هزیته ساختمان پزشکی قانونی مهریز را پذیرفت

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  فرد خیری ۲۰ میلیارد ریال هزیته ساختمان پزشکی قانونی مهریز را پذیرفت
0 Comments
فرد خیری ۲۰ میلیارد ریال هزیته ساختمان پزشکی قانونی مهریز را پذیرفت

[ad_1]

رضا زارع زاده مهریزی عصر جمعه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا به مناسبت هفته دولت با اشاره به اینکه ساخت این مجموعه جزو مطالبات مهم مردم و مسوولان منطقه بود، افزود: با ایجاد پزشکی قانونی دیگر نیازی به مراجعه شهروندان مهریزی به شهر یزد مرکز استان نیست.

وی ادامه داد: کاهش تردد و رفت و آمد مردم برای انجام امور مورد نیاز که مرتبط با پزشکی قانونی است ، موجب صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد شد ،امیدواریم با ساخت ساختمان پزشکی قانونی مشکلات مردم در این مورد رفع شود.

این مسوول به اهمیت همکاری خیران در اجرای طرح‌های مختلف زیرساختی در بخش های مختلف اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون عملیات اجرایی ۱۵ طرح عمرانی از محل کمک های افراد خیر در زمینه‌های بهداشت و درمان، امداد و نجات، گردشگری، بهزیستی و آموزشی در حومه شهر و بخش مرکزی مهریز در حال انجام است.

زارع زاده مهریزی اظهار کرد: ساختمان‌های داروخانه هلال احمر، پایگاه انتقال خون، مرکز معلولان ذهنی، مرکز امداد و نجات، دانشکده فنی و حرفه‌ای، پایگاه اورژانس و چند مدرسه از جمله اهم این طرح‌هاست.

وی با قدردانی از مردم و مسوولان در همکاری با مجموعه دولت  یادآور شد: خیران می‌توانند برای اطلاع از طرح‌های خیری و نیازهای شهرستان با شماره ۰۳۵۳۲۵۲۲۵۰۵ تماس بگیرند.   

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

همچنین دیروز( پنجشنبه) بهره برداری از ۴۹ طرح عمرانی همزمان با پنجمین روز از هفته بزرگداشت دولت با حضور محمدعلی طالبی استاندار یزد ، فرماندار، امام جمعه و تعدادی از مسوولان محلی در حوزه شهری و روستاهای بخش مرکزی شهرستان مهریز آغاز شد.

در اجرای این تعداد طرح‌ که در بخش های فرهنگی، آموزشی، میراث فرهنگی، مخابراتی، بهداشتی و ورزشی اجرا شد، ۱۸۵ میلیارد توماناز سوی دولت، بخش‌خصوصی و با مشارکت خیران منطقه هزینه و یا سرمایه گذاری  شده است.

با اجرای این طرح‌ها که بخش عمده آنها در مناطق روستایی بخش مرکزی مهریز قرار دارد زمینه اشتغال ۲۹۵  نفر در منطقه فراهم شد و بهره برداری از این طرح ها نقش مهمی در جهش تولید و تحقق اهداف نظام اسلامی دارد.

همچنین با حضور استاندار یزد ساخت ۳۲۵ واحد طرح ملی مسکن در مهریز آغاز شد و زیربنای هریک از این واحدها حدود ۹۰ مترمربع است  و هزار و  ۸۰۸ نفر برای این  واحدها در سامانه ثبت‌نام کرده بودند.

در هفته دولت از  ۵۲۴ پروژه مختلف  استان یزد بهره برداری می شود که در مجموع زمینه اشتغال  چهار هزار و ۷۸۸ نفر را فراهم می کند و برای راه اندازی آنها علاوه بر چهار هزار میلیارد تومان هزینه ریالی، ۸۱.۵ میلیون دلار و  یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون یوآن چین سرمایه گذاری ارزی  شده است و عملیات اجرایی ۳۰ پروژه با هزینه ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار در استان آغاز می شود.

انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ خورشیدی و شهادت ۲ یار دیرین امام (ره) و انقلاب و ۲ اسوه علم و تقوا، شهید محمد علی رجایی، رییس جمهوری  و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، هفته ای به نام دولت نامگذاری شده که از دوم تا هشتم شهریور است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.