فدراسیون کشتی پیگیر مدال طلای جهانی قیاسی است

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  فدراسیون کشتی پیگیر مدال طلای جهانی قیاسی است
0 Comments
فدراسیون کشتی پیگیر مدال طلای جهانی قیاسی است

[ad_1]

مسعود رحمت آبادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهارداشت: طی جلسه ای که امروز با علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی داشتم، وی قول مساعد داد طی نامه ای از رییس اتحادیه جهانی کشتی درخواست کند مدال طلای رقابت های جهانی کرواسی را به ایران ارسال کند. 
او گفت: اتحادیه جهانی کشتی ماه‌های اخیر طی نامه ای به فدراسیون کشتی ایران اعلام کرده بود که باتوجه به مثبت شدن آزمایش دوپینگ «دمیتری الکانوف» کشتی گیر روس در رقابت های جهانی نوجوانان جهان سال ۲۰۱۸ در کشور کرواسی، مدال طلای این وزن به محمدرضا قیاسی که در دیدار فینال مغلوب این کشتی گیر شده بود، می رسد. 
رحمت آبادی گفت: اتحادیه جهانی کشتی درخواست کرده بود مدال نقره قیاسی به این اتحادیه ارسال تا مدال طلا برای قیاسی فرستاده شود که تاکنون مدال طلا به دست قیاسی نرسیده است. 
حال عمومی ملی پوش کشتی رو به بهبودی است  
رییس هیات کشتی کنگاور همچنین به دیدار خود با دکتر قاسمی پزشک معالج «میثم زارع» خبر داد و افزود: پزشک زارع بصورت مرتب هفته ای سه جلسه به منزل او در اسلامشهر می رود و حدود پنج ساعت به کار درمانی زارع می‌پردازد. 
وی ادامه داد: پزشک زارع از روند درمانی این کشتی گیر کنگاوری و دارنده مدال برنز مسابقات جهانی ابراز رضایت کرد و گفت: با توجه به اینکه میثم خودش سختکوش و پرتلاش است انشاالله در ماه های آینده خبرهای خوبی از سلامتی این نایب قهرمان آسیا خواهید شنید. 
میثم زارع دارنده مدال‌های برنز نوجوانان جهان و نقره نوجوانان آسیا ۲۰۱۷ سال گذشته در حال بازگشت از یک باشگاه کشتی در همدان به سمت منزلشان در روستای طاهرآباد کنگاور بر اثر واژگونی وسیله نقلیه اش دچار ضایعه نخاعی شد. 

کشتی گیر کنگاوری به لیگ برتر می رود 
رحمت آبادی در ادامه به دیدار و گفت و گوی خود با دکتر نصیرزاده رییس سازمان لیگ و چند تن از سرمربیان تیم های لیگ اشاره کرد و اظهارداشت: مقدمات حضور فرزاد کولیوند دارنده برنز آسیا و از کشتی گیران با اخلاق کنگاور برای حضور در لیگ کشتی و انعقاد قرارداد او با تیم های لیگ فراهم شد. 
رییس هیات کشتی کنگاور در پایان از پیگیری برای جذب کمک های مالی به هیات کنگاور خبر داد و خاطرنشان کرد: طی دیداری که با سید جلال عسگری دبیر فدراسیون کشتی در خصوص کمک مالی به هیات کشتی کنگاور داشتم وی قول مساعد داد در اسرع وقت به این هیات کمک کند. 
علی اکبر بهروش، ابوالقاسم ترابی، عبدالله اقبالی و حجت الله رحمت آبادی از جمله بنیان گذاران و قهرمانان کشتی کنگاور هستند.
سید شهاب رحمت آبادی، شاهین قره گزلو، میلاد طاهرآبادی، ارسلان آذرآباد، جواد ترابی، حامد بهرامی، سعید ولی پور، فرزاد عبدالملکی و… از جمله کشتی گیران پرتلاش کنگاوری هستند که تاکنون به جایگاه واقعی خود نرسیده اند.

شهرستان کنگاور که در ورودی استان و ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد از دیرباز مهد کشتی منطقه غرب کشور بوده و قهرمانان زیادی از این دیار برای نظام جمهوری اسلامی افتخار آفرینی کرده اند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *