فاز اول مرکز فرهنگی دفاع مقدس قزوین ۲۲ بهمن افتتاح می‌شود

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  فاز اول مرکز فرهنگی دفاع مقدس قزوین ۲۲ بهمن افتتاح می‌شود
0 Comments
فاز اول مرکز فرهنگی دفاع مقدس قزوین ۲۲ بهمن افتتاح می‌شود

[ad_1]

به گزارش ایرنا، امیر بهنام پیری روز پنجشنبه در شورای هماهنگی دفاع مقدس استان، افزود: هم اکنون کارهای زیربنایی این طرح انجام شده و سه گروه کاری به جد در حال کار هستند و احتمالا فاز اول این طرح تا دو ماه آینده به سرانجام برسد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه بخشی از فرصت اجرای طرح از دست رفته، فصل سرما آغاز شده و مصالح هم روزانه گران می‌شود، شایسته است دستگاه‌های مربوط با جدیت بیشتری اجرای طرح را پیگیری کنند.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته، کارهایی که قبلا انجام نشده بود به سرانجام رسید و امیدواریم آنچنانکه شهرداری قزوین در این طرح، پای کار آمده، ادارات آب، برق و گاز هم پای کار بیایند و هرچه سریعتر این خدمات به طرح برسد.

وی گفت: ما با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تهران نیز نامه نگاری کرده ایم تا با توجه به پیشرفت فیزیکی طرح، اعتبار لازم را در این خصوص تخصیص دهند تا شاهد تسریع در اجرای طرح باشیم.

پیری اضافه کرد: هدف از راه اندازی این مرکز و تشکیل اداره مربوط، خدمات رسانی به خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان است و اغلب استان‌های دیگر نیز این طرح را انجام داده یا در حال انجام هستند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.