غذای مختصر کابوس

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  غذای مختصر کابوس
0 Comments

[ad_1]

آیا شما مانند غذای مختصر شام? من شخصا نمی تواند آنها را تحمل کند و پس از شنیدن داستان من شما را فکر می کنم دو بار قبل از استثناء دعوت به خود بعد چند سال قبل ، به همین دلیل من آنها را دوست ندارند دلیل است که من نمی دانم توسط چه کسی و یا چه غذا آماده شد! تخیل من اجرا می شود و من نمی توانم به گذشته برای اولین بار ظرف. من استفاده می شود برای کمک به غذای مختصر صحنه تا یک روز من مشغول به کار بود به صورت منطقه مدرسه و انجمن اولیا و مربیان تصمیم به قرار دادن با هم یک غذای مختصر شام. این یک ایده عالی است بنابراین من فکر کردم! من تخصص آورده و آن را به غذای مختصر شام. بسیاری از مردم وارد آوردن همه تخصص خود غذاهای لباس پوشیدن و مانند آنها را در راه خود را به یک کسب و کار حرفه ای نشست! غذا نگاه کرد ، آن را گسترش شبیه هیچ دیگر است. شما تا به حال انتخاب خود را از هر نوع از مواد غذایی بهتر از یک رستوران. من تحسین زیبا, ظروف و کمک کرد تا خودم را به بسیاری از آنها.

چند روز بعد من تصمیم به بازدید رئیس انجمن اولیا و مربیان آنها بود که همیشه مانند یک شاهزاده خانم لباس پوشیدن آرایش و همیشه نگاه پاک. من نمی دریغ خوردن آنچه او به ارمغان آورد و به دنبال او ظاهر به نظر می رسید او متفاوت است تمیز! او خیلی خوب به من دعوت به خانه او, او می خواست برای تبدیل شدن به دوستان است چرا که او گفت که او نمی دانم که برای بسیاری از مردم است. بچه های ما در همان کلاس بنابراین او می خواست به هم و اجازه دهید بچه ها بازی. وقتی رسیدم متوجه شدم خارج از خانه نیاز به تمیز کردن کمی که نه یک مسئله برای من است. من رفت و به درب او را باز کرد کاملا هیجان زده به دعوت من و من نمی تواند کمک کند اما متوجه همه چیز دروغ در کف اتاق نشیمن خود را.

بله متوجه شدم یک مسیر به آشپزخانه خود را. در هر طرف مسیر بودند و انبوهی از زباله و جعبه دکمه فرض کنید او جمع آوری دکمه ها و محصولات کاغذی به عنوان اگر او نمی باید یک سطل زباله می تواند و یا آستر به پرتاب زباله در. همانطور که من راه می رفت از طریق مسیر زباله در هر طرف از راه من آمد به گوساله پاهای من! او هر گونه مبلمان ؟ من نمی تواند بگوید. من فقط با دیدن سطل زباله! من همچنان در راه رفتن به آشپزخانه, فکر, من نمی خواهم به اینجا! همانطور که من وارد آشپزخانه اولین چیزی که من متوجه شکسته چرب و قطعات دوچرخه در سراسر زمین. من در جدول وجود دارد و نشسته شیشه ژله و کره بادام زمینی همراه با همه درهم و برهمی و وجود مگس گیر در کنار کوزه. در این نقطه من در تلاش برای به یاد داشته باشید! چه ظرف او را به غذای مختصر? من فقط می دانم که من باید از خوردن برخی از آن.

این بود که من دیگر بازدید و او تا به حال یک اجاق گاز آهسته پر از لوبیا پخت و پز در جدول و گربه او به نظر می رسید برای لذت بردن از مالش خود را در مقابل اجاق گاز کند. من نشسته و به تماشای گربه برای 10 دقیقه به عنوان او هیچ چیزی برای متوقف کردن گربه. پس از انجام بدم potlucks? بله من اجتناب از آنها را در همه زمان! مردم می دانند که خطرات ناشی از غذای مختصر اما در ادامه برای تبدیل شدن به هیجان زده هنگامی که آنها را دعوت به یک. من نمی فکر می کنم برخی از مردم درک خطرات ناشی از potlucks. اگر مواد غذایی پخته شده است با دست زدن به نادرست و گرما و یا در سمت چپ در خارج از یخچال بیشتر از دو ساعت, شما در حال گرفتن شانس خود را. چگونه بسیاری از شما به کباب کردن و دیدن سالاد نشسته روی میز برای چند ساعت ؟ برای برخی از مردم این مهم نیست, بنابراین شما در حال گرفتن شانس خود را زمانی که شما غذا خوردن. این خطرناک است برای همه, اما, کودکان, زنان باردار و افراد مسن و افراد با بیماری های مزمن هستند بیشتر احتمال دارد به بیمار از مسمومیت غذایی است.

آیا می دانید کسی که نمی شستشو کردن هیئت مدیره برش با آب و صابون در بین برش گوشت خود را و سپس سبزیجات ؟ آیا شما کسی را می شناسید که مخلوط سبز, سالاد و سالاد میوه را با دست خود ؟ آیا می دانید کسی که حیوانات خزنده در آشپزخانه خود شمارنده و جداول و فکر می کنم هیچ چیز از آن ؟ خوب شما ممکن است بیمار از خوردن مواد غذایی خود را, اما شما در حال گرفتن یک خطر بزرگ! همه مسمومیت غذایی در نتیجه اسهال, تهوع, استفراغ و گرفتگی عضلات شکم. برخی از انواع مسمومیت غذایی مختلف و یا علائم شدید. این می تواند شامل ضعف و بی حسی و سردرگمی و یا سوزن سوزن شدن صورت و دست و پا. بنابراین دفعه بعد شما در حال دعوت به یک غذای مختصر شام مراقب باشید! اگر شما نمی دانید که در آن مواد غذایی را از آمد و سپس شما باید آن را بخورم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *