علی پروین و حسن روشن در مورد فوتبال تهران چه گفتند؟

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  علی پروین و حسن روشن در مورد فوتبال تهران چه گفتند؟
0 Comments
علی پروین و حسن روشن در مورد فوتبال تهران چه گفتند؟

[ad_1]

رضا گل‌محمدی شامگاه شنبه به نشست مشورتی خود با برخی چهره‌های فوتبالی پایتخت اشاره و به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این نشست با حضور بیژن ذوالفقارنسب، علی پروین و حسن روشن برگزار شد و این پیشکسوتان، دیدگاه‌ها و نظرهای خود پیرامون ضرورت توجه ویژه به فوتبال پایتخت به خصوص در بخش‌های استعدادیابی، فوتبال پایه و جوانان را بیان کردند.

به گفته وی این پیشکسوتان ضمن قدردانی از حمایت‌های اداره‌کل ورزش و جوانان در راستای تقویت ورزش استان به خصوص فوتبال تهران، تشریک مساعی بیشتر در جهت ایجاد فضای مناسب برای استعدادیابی جوانان و تقویت فوتبال پایه را خواستار شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران بیان کرد: ملی‌پوشان سابق فوتبال کشور تاکید کردند که موفقیت فوتبال تهران در گرو توجه بیشتر به فوتبال پایه، ایجاد امکانات و فضای مناسب برای نمایش توان و استعداد جوانان است و باید تلاش شود تا استعدادیابی که از مشکلات اصلی فوتبال تهران است با حمایت اداره‌کل در مسیر درست قرار گیرد.

«گل‌محمدی» با اشاره به پیشنهادهای مهم این اساتید در این نشست، بیان کرد: اداره‌کل و زیرمجموعه‌های آن بر اساس یک دستورالعمل مشترک به یک وحدت رویه می‌رسند تا در نهایت فوتبال پایتخت بتواند به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.

نشست مشورتی پیشکسوتان ورزشی کشور شامگاه شنبه در اداره‌کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.  

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.