طرح اطعام غدیر در ایلام همزمان با دهه امامت اجرا می شود

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  طرح اطعام غدیر در ایلام همزمان با دهه امامت اجرا می شود
0 Comments
طرح اطعام غدیر در ایلام همزمان با دهه امامت اجرا می شود

[ad_1]

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی ایلام، حجت الاسلام حشمت رستمی افزود: در اجرای این طرح بیش از پنج هزار پرس غذا با مشارکت افراد خیر و نیکوکار تهیه و بین نیازمندان استان توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: به مناسبت گرامیداشت دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر خم برنامه های فرهنگی و تبلیغی مختلفی در استان برگزار می شود که عمده آنها با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی خواهد بود.

وی اظهار کرد: هیات های مذهبی، جامعه روحانیت، مداحان و تشکل‌های فرهنگی و دینی برنامه‌های این مناست را از طریق فضای مجازی در اختیار عموم مردم قرار خواهند داد که مهمترین آن قرائت زیارت امین الله در شب عید غدیر بصورت همگانی است.

حجت الاسلام رستمی افزود: همچنین مسابقات فرهنگی با موضوع های مختلف مرتبط با غدیر با مشارکت فعالان رسانه‌ای استان انجام خواهد شد.

وی  آذین بندی معابر، فضاسازی و ایجاد محیط شاد در شهرها و روستاها را از دیگر برنامه های این مناسبت عنوان کرد و ابراز امیدوراری کرد با توجه به اینکه عید غدیر یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی است بتوان با استفاده از ظرفیت فضای مجازی این مناسبت گرامی داشته شود.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ایلام یادآورد شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا هیچ مراسمی بدون مجوز ستاد کرونا در استان اجرا نخواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.