شهردار: سنقر شهر هوشمند می‌شود

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  شهردار: سنقر شهر هوشمند می‌شود
0 Comments
شهردار: سنقر شهر هوشمند می‌شود

[ad_1]

«علی بنی‌عامریان» روز یکشنبه در جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه در سرسرای جلسات شهرداری سنقر با تبریک روز قلم به اصحاب رسانه و قلم افزود: تقویت هم‌گرایی و مطالبه‌گری رسانه ها یکی از راه‌های تحقق و اولویت‌بندی مشکلات مردم است که به نگاه شفاف‌تر مسوولان و مدیران منجر می‌شود.

وی در ادامه به برخی از مشکلات پیش رو شهرداری ها اشاره کرد و گفت: متاسفانه به دلیل عدم پیش بینی درآمد پایدار، بدهی سال های گذشته و کاهش قابل توجه اعتبارات در سال های قبل، شهرداری سنقر با مشکلات مالی زیادی روبه رو شده است.

شهردار سنقر اظهار داشت: هدف شهرداری تنها خدمت‌رسانی و بالابردن کیفیت زندگی شهری است لذا اظهارات سیاسی برخی ها و نسبت آن به این ارگان تنها نقش بازدارنده در ارایه خدمات به شهروندان را دارد.

وی افزود: برخلاف شهرهای دیگر شهرداری سنقر تنها از سه محل کشتارگاه، میدان دام و جایگاه عرضه سوخت گاز مایع منبع درآمد دارد که نسبت به شهرهای دیگر اندک است و پاسخگوی مصارف ارایه خدمات نیست.

بنی عامریان در ادامه به کیفیت اجرای آسفالت سطح شهر و انتقادات مردم در این زمینه اشاره و بیان کرد: متاسفانه به علت اجرای نامناسب زیرساخت ها، کاهش اعتبارات عمرانی، افزایش قیمت قیر و همچنین رعایت نکردن برخی از مغازه داران و شست و شوی اتومبیل و موتورشویی بااستفاده از گازوئیل در معابر عمومی، منجر به تخریب آسفالت می شود و کیفیت اجرای آن را پایین می آورد.

شهردار سنقر در ادامه به پروژه گردشگری سراب سنقر نیز اشاره کرد و افزود: پروژه زیپ لاین و پل معلق در طرح گردشگری سراب سنقر بعد از افتتاحیه، متاسفانه شهرداری هشت ماه به تعداد متعدد لایحه آن را به شورا فرستاده اما همچنان به دلیل اختلاف نظر برخی از اعضای شورا واگذاری و امکان بهره برداری از آن فراهم نشده است.

در این جلسه حاضرین هر کدام به بیان راهکار ها و دیدگاه های خود پرداختند و همچنین در پایان با اهدا لوح و هدایا از این اصحاب رسانه شهرستان تقدیر به عمل آمد. 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *