شهردار بیرجند: کانال‌های شهر بهسازی می‌شود

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  شهردار بیرجند: کانال‌های شهر بهسازی می‌شود
0 Comments
شهردار بیرجند: کانال‌های شهر بهسازی می‌شود

[ad_1]

به گزارش روز پنجشنبه مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بیرجند، محمد علی جاوید افزود: به زودی دیوار ساحلی کانال سجادشهر از بلوار شهید فایده تا تقاطع خیابان محلاتی و سپیده تکمیل می‌شود.

وی اظهار داشت: با توجه به تکمیل نشدن دیوار ساحلی در قسمت انتهایی کانال سجادشهر، واحد عمران منطقه ۲ در حال تکمیل این پروژه به ارتفاع حدود سه متر است.

شهردار بیرجند از هزینه‌کرد مبلغی بیش از یکصد میلیون تومان برای اجرای ادامه دیوار ساحلی در این محدوده خبر داد و درخصوص اتمام کار و نصب گاردریل تا ۱۰ روز آینده ابراز امیدواری کرد.

وی افزود: هدف از اجرای این پروژه، رعایت حریم کانال، کاهش ترافیک، تصادفات و خطرات ناشی از سقوط خودرو به داخل کانال است.

وی همچنین گفت: کانال‌های امام حسین (ع) و ابوذر غفاری در مهرشهر بیرجند به طول ۷۰۰ متر و یک هزار و ۴۰۰ متر و با هزینه‌کرد مبلغی معادل ۲۴۰ میلیون تومان نرده‌گذاری شدند.

جاوید اظهار داشت: در راستای توجه به صرفه‌جویی، نرده‌گذاری کانال ابوذر غفاری با استفاده از نرده‌های خیابان جمهوری بیرجند اجرا شده است.

وی افزود: سه نقطه بحرانی در زمینه آب‌های سطحی در مهرشهر شناسایی شد که با تلاش واحد عمران منطقه یک مرتفع شده تا در آستانه فصل بارش‌ها آب‌گرفتگی‌ها در سطح منطقه کمتر شود.

شهردار بیرجند بیان کرد: رفع آبگرفتگی معابر احمدی روشن، شرافت و ۹ دی به طول ۱۰۰ متر و با هزینه کرد ۷۵ میلیون تومان انجام شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.