شهرداری بجنورد مالکیت ۴۲ هزارمتر مربع زمین را بازپس گرفت

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  شهرداری بجنورد مالکیت ۴۲ هزارمتر مربع زمین را بازپس گرفت
0 Comments
شهرداری بجنورد مالکیت ۴۲ هزارمتر مربع زمین را بازپس گرفت

[ad_1]

مهدی کرامتی روز جمعه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در رسیدگی به اختلاف شهرداری مرکز استان با یکی از دستگاه های اجرایی، حق به شهرداری داده شد و بر این اساس زمین مورد اختلاف به ارزش حدود ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به این نهاد بازپس داده می شود.

وی تصریح کرد: شهرداری بجنورد با یکی از ادارات کل استان در خصوص چگونگی برداشت از قانون و نحوه بهره برداری از قانون خاص در اخذ سند برای حدود ٤٢ هزار متر مربع از زمین های پلاک موسوم به معصوم زاده دچار اختلاف بود.

کرامتی گفت: در این زمینه پس از اخذ مستندات طرفین و بررسی جامع در چندین جلسه، مکاتبه ای با معاونت حقوقی ریاست جمهوری انجام شد که در نهایت رای به نفع شهرداری ابلاغ شد.

وی خاطرنشان کرد: اکنون با ابلاغ این نظریه که توسط این اداره کل به طرفین و سایر ذینفعان ابلاغ شد، شهرداری بجنورد باید پیگیری های مربوط به ابطال و انتقال سند به نام شهرداری بجنورد را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان شمالی اظهار داشت: در چهارچوب آیین نامه چگونگی رفع اختلافات دستگاه‌های اجرایی، جلسات رفع اختلاف با مسوولیت این اداره کل برگزار می شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.