شمار مبتلایان به کرونا در استان مرکزی از مرز ۳۰ هزار نفر گذشت

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  شمار مبتلایان به کرونا در استان مرکزی از مرز ۳۰ هزار نفر گذشت
0 Comments
شمار مبتلایان به کرونا در استان مرکزی از مرز ۳۰ هزار نفر گذشت

[ad_1]

دکتر «محمد جمالیان» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۱۹ نفر در ۴۸ ساعته گذشته در استان مرکزی براثر ابتلا به کووید ۱۹ فوت کردند و شمار مبتلایان به ۳۰ هزار و ۱۵۳ نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: ️بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد کرونا، ۲۹۱ مورد جدید ابتلا در ۴۸ ساعت گذشته شناسایی شد.
 جمالیان افزود: از تعداد ۲۹۱ مورد جدید در استان ۵۳ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شدند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.
️وی اظهار داست: ۲۳۸ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده نیز به صورت سرپایی بودند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: یک هزار و ۱۷۹ نفر تاکنون در ۱۲ شهرستان استان مرکزی براثر ابتلا به ویروس کرونا فوت کردند.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فوت ۴۷۵ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید۱۹ در کشور به ۴۴ هزار و ۸۰۲ نفر رسید و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

 سیما سادات لاری روز یکشنبه با اعلام آخرین آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا در ایران افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (دوم آذر ۱۳۹۹) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۵۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و دو هزار و ۱۶۰ نفر بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۸۵۴ هزار و ۳۶۱ نفر رسید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.