شرایط مطلوب برای برگزاری انتخابات در کرمانشاه، اسلام آبادغرب و دالاهو فراهم است

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  شرایط مطلوب برای برگزاری انتخابات در کرمانشاه، اسلام آبادغرب و دالاهو فراهم است
0 Comments
شرایط مطلوب برای برگزاری انتخابات در کرمانشاه، اسلام آبادغرب و دالاهو فراهم است

[ad_1]

«حسین خوش اقبال» چهارشنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: به مدد الهی و تلاش شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و اقدامات موثر قضایی فضای عمومی استان و از جمله حوزه های انتخابیه یاد شده از امنیت وآرامش قابل قبولی برخوردار است و نگرانی خاصی احساس نمی شود.
وی با اشاره به تنوع فرهنگی، قومی و مذهبی استان، وحدت، هم افزایی و انسجام اجتماعی مردم استان را بی نظیر دانست و اذعان داشت: کاندیداها بایستی مراقب این سرمایه ارزشمند اجتماعی باشند و در اعلام مواضع و تبلیغات انتخاباتی خود به این ملاحظات اجتماعی توجه کرده و مراعات حال جامعه متنوع و متکثر حوزه های انتخابیه خود را بنمایند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با دعوت کاندیداها و طرفداران آنها به رعایت اخلاق، شکیبایی، شرح صدر و عمل به قانون، هرگونه گمانه زنی، پیش گویی و نظرسنجی(نظرسازی) پیرامون نتایج انتخابات را مردود و اعلام نتایج انتخابات را به بعد از شمارش قطعی آرا و اعلام رسمی فرمانداران حوزه های انتخابیه و ستاد انتخابات استان دانست.
خوش اقبال تاکید کرد: انتشار هرگونه شایعه، اخبار کذب و غیرموثق پیرامون نتایج انتخابات توسط افراد خاص در فضای مجازی و شبکه اجتماعی را تلاش به قصد تشویش اذهان عمومی و برهم زدن نظم و امنیت جامعه تلقی و قابل تعقیب خواهد بود و دستگاه قضایی استان با تعیین قاضی و شعبه ویژه در حداقل زمان ممکن به تخلفات این افراد رسیدگی خواهد کرد.
 رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه نظم و امنیت جامعه و مردم را خط قرمز مدیریت ارشد استان و دستگاه‌های انتظامی و امنیتی دانست و تاکید کرد: روی این موضوع مهم با هیچ شخص ، گروه و طیفی تعارف نخواهیم کرد و با برهم زننده گان احتمالی آرامش مردم برخورد خواهد شد. 
وی هچنین از مجریان انتخابات، شهروندان، رای دهندگان و مسوولین و اعضای صندوق های اخذ رای درخواست کرد با اجرای پروتکل های بهداشتی، نظام سلامت استان را در مقابله با این بیماری خطرناک یاری داده و از سلامت خانواده ها مراقبت بکنند.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت هشت کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.