سپاه در بخش چنگ الماس بیجار بیش از ۶ میلیارد ریال هزینه کرد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  سپاه در بخش چنگ الماس بیجار بیش از ۶ میلیارد ریال هزینه کرد
0 Comments
سپاه در بخش چنگ الماس بیجار بیش از ۶ میلیارد ریال هزینه کرد

[ad_1]

سرهنگ سید مرتضی میرآقایی شامگاه روز پنجنشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: طرح ساخت و بهره برداری از تعداد ۱۰ واحد مسکونی جهت رفاه حال خانواده‌های نیازمند بخش چنگ الماس با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال از ابتدای سال آغاز شد و روز گذشته با اتمام پروژه، به این خانوارها اهدا شد.

فرمانده سپاه ناحیه بیجار با اشاره به مشکلات تامین آب شرب در برخی از روستاهای شهرستان افزود: احدث یک هزار و ۵۰۰ متر لوله آب شرب جهت آبرسانی به روستاهای آغبلاغ چنگ الماس و سیرلان در بخش چنگ الماس با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال از دیگر خدمات این نهاد انقلابی به مردم این بخش است.

وی اضافه کرد: کمک مالی جهت ساخت غسالخانه، مساجد و حسینه  در روستاهای سطح بخش چنگ الماس با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال و تجهیز و تکمیل مدارس و فضاهای آموزشی این منطقه با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال از اقدامات فرهنگی سپاه در این خصوص است.

میرآقایی گفت:از دیگر خدمات امسال سپاه ناحیه بیجار در این بخش می‌توان به استقرار اکیپ پزشکان متخصص در شهر پیرتاج جهت خدمات رسانی به مردم این شهر و دهستان‌های پیرتاج و سرکشی به خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران و برگزاری چندین یادواره شهداء اشاره کرد.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.