سقف تسهیلات اعطایی بانک رفاه در حوزه اختیارات استانی قرار گیرد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  سقف تسهیلات اعطایی بانک رفاه در حوزه اختیارات استانی قرار گیرد
0 Comments
سقف تسهیلات اعطایی بانک رفاه در حوزه اختیارات استانی قرار گیرد

[ad_1]

محمدرضا پورابراهیمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تقدیر از حضور مدیرعامل بانک رفاه در استان کرمان افزود: خوشبختانه در این سفر تصمیمات خوبی اتخاذ شد که یکی از این تصمیمات برگزاری نشست مشترک رفع مشکل فعالان اقتصادی استان کرمان بود.
وی تاکید کرد: اگر اختیارات بانک رفاه استان کرمان بتواند تفویض شود با ظرفیت بیشتری نسبت به موضوعات استانی می توان تصمیم گیری و اقدام کرد.
وی ادامه داد: زیرا این مهم می تواند به حل مشکلات فعالان اقتصادی و افزایش ظرفیت برای بخش های بانکی کمک کند. 
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: بنابراین افزایش اختیارات بانک رفاه کرمان به افزایش توانمندی این استان کمک می کند.
وی در ادامه تاکید کرد: این آمادگی وجود دارد در حوزه ماموریت ها به منظور افزایش ظرفیت بانک رفاه از طریق تجهیز منابع بیشتر کمک کنیم.
وی افزود: پیشنهاد ما این است شرکت های وابسته به وزارت کار و رفاه اجتماعی همانند شرکت مس شهید باهنر و سایر شرکت ها در این فرایند بیشتر مشارکت کنند.
پورابراهیمی اعلام کرد: پیگیری لازم را در استان کرمان برای افزایش ظرفیت بانک رفاه از طریق گردش مالی شرکت های مرتبط و غیرمرتبط انجام می شود.
در ادامه این نشست بررسی پرونده های مربوط به مشکلات فعالان اقتصادی استان کرمان با حضور نماینده اتاق بازرگانی و سایر مسولان استانی در دستور کار قرار گرفت و با حضور معاونان بانک رفاه کشور تصمیمات لازم برای تک تک این واحدها اتخاذ شد که بخشی از آنها بزودی رفع مشکل می شود و فعالیت خود را از سر می گیرند.
مدیرعامل بانک رفاه نیز از همکاری خوب کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مجموعه نظام بانکی به ویژه بانک رفاه تشکر کرد.
اسماعیل لله گانی همچنین ابراز امیدواری کرد با افزایش اختیارات بانک رفاه و کمک به استان کرمان بتوان شرایط بهتری را برای این استان در زمینه اعتبارات فراهم کرد. 
نشست مشترک مدیرعامل بانک رفاه با رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه در کرمان برگزار شد.
در این نشست ابتدا مسائل و مشکلات مربوط به پرونده پروژه های مرتبط با بانک رفاه در کرمان بررسی شد.
ضمن بررسی جزییات و ابعاد این پرونده ها تصمیم گیری برای هر کدام از پروژه ها در سطح ملی و استانی انجام و مقرر شد پروژه های مذکور به صورت ویژه و در چارچوب مقررات نظام بانکی، اختیارات بانک رفاه و ضوابط و دستورالعمل های بانک مرکزی نسبت به حال مشکلات آنها در استان کرمان اقدام شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.