سازمان قضایی نیروهای مسلح تکمیل کننده امنیت پایدار در جامعه است

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  سازمان قضایی نیروهای مسلح تکمیل کننده امنیت پایدار در جامعه است
0 Comments
سازمان قضایی نیروهای مسلح تکمیل کننده امنیت پایدار در جامعه است

[ad_1]

حجت الاسلام شکرالله بهرامی روز یکشنبه در جلسه هماهنگی استقرار سازمان قضایی نیروهای مسلح شرق استان تهران در پاکدشت که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد اظهار کرد: امنیت و آسایش بالاترین نعمت خداوند است که در اختیار بشر قرار گرفته و امروز با تلاش همه جانبه نیروهای نظامی، انتظامی و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، جای جای ایران اسلامی از این نعمت برخوردار است.

وی اظهار کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح تلاش دارد تا در کنار تمامی ارکان تأمین کننده امنیت، از ابعاد مختلف امنیت از جمله امنیت عمومی و اقتصادی حراست کرده و مردم را از خدمات خود برخوردار کند.

بهرامی هدف از تشکیل سازمان قضایی نیروهای مسلح را پیشگیری از مشکلات و حفظ اقتدار نظام برشمرد و خاطر نشان کرد: ایجاد تشکیلات این سازمان در شرق استان موجب کاهش حجم پرونده‌ها و تمرکز فعالیت‌ها در پایتخت شده و در رسیدگی به مشکلات مردم و امور مربوطه سرعت می‌بخشد.

وی استفاده از ظرفیت‌های شهرستان پاکدشت را مستلزم ایجاد امنیت پایدار درمنطقه دانست و افزود: سازمان قضایی نیروهای مسلح، تکمیل کننده امنیت پایدار در جامعه است و راه اندازی مجتمع قضایی نیروهای مسلح در شرق استان تهران کمک شایانی به برقراری امنیت و آرامش در جامعه و این بخش از استان تهران می‌کند.

آمادگی پاکدشت برای استقرار مجتمع قضایی نیروهای مسلح شرق استان تهران 
فرماندار شهرستان پاکدشت نیز در این جلسه گفت: با همکاری و مساعدت مسوولان شهرستانی و استانی، مجتمع قضایی نیروهای مسلح شرق استان تهران در پاکدشت مستقر می‌شود.

هادی تمهیدی اظهار کرد: شهرستان پاکدشت از نظر شرایط جغرافیایی، استقرار منطقه نظامی پارچین، قرارگرفتن در محور بین المللی امام رضا (ع)، برخورداری از ظرفیت‌های ممتاز  صنعتی، کشاورز ی و به ویژه پرورش گل و گیاه، از شرایط ویژه ای برخوردار است و کمترین نرخ بیکاری در استان تهران را در اختیار دارد.

وی از استقبال مناسب مسوولین پاکدشت برای استقرار این مجتمع خبر داد و افزود: با وجود هماهنگی میان ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان، آمادگی لازم برای میزبانی از سازمان قضایی نیروهای مسلح شرق استان و ایجاد مجتمع قضایی در پاکدشت به منظور برقراری امنیت وجود دارد.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *