زندگی را رنگارنگ و طراحی با Kenzzi مجموعه ای از کاشی

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  زندگی را رنگارنگ و طراحی با Kenzzi مجموعه ای از کاشی
0 Comments

[ad_1]

گرایش های جدید در حال خوش آمدید با اسلوب جدید و مد نورد با بیش از پیر روند. سرامیک کاشی تزئین شده در دیوارهای مدیترانه ویلا و اروپایی صومعه در قرن 12th. این نوع از کاشی در دسترس هستند در بازار. این Kennzi مجموعه از کاشی های از تزئین در هتل ها و چشمه های معدنی تراس و رستورانها. حتی آن را تبدیل به یک آیتم های تزئینی در خانه است.

کاشی و سرامیک نگه داشتن یاد در تاریخ طراحی و میچرخد با تغییرات از زمان به زمان. تماشاچیان در حال جذب با ظاهر ظریف از kenzzi مجموعه و به یاد داشته باشید جذابیت دیوار.

تاریخچه نرخ ذوب کاشی:

یونان باستان کلمه ذوب به معنی گرما و یا سوزاند. این نوع از کاشی ساخته شده از دو رنگدانه رس و گرم به دمای متوسط. در روز مدرن اصطلاح ذوب استفاده می شود برای نشان دادن الگوهای هندسی, علامت و گل.

آخرین نسخه kenzzi مجموعه به ارمغان می آورد اتاق را از پیر به نظر می رسد به مد بالا با ظرافت است. این kenzzi مجموعه چند وجهی ویژگی های شش الگوهای با براق به پایان برسد.

الگوی طراحی:

الگوی kenzzi مجموعه شروع می شود از پیچیده طراحی به طراحی ساده و ظریف نگاه مدرن در آشپزخانه و حتی بهترین برای طراحی حمام نیز می باشد.

طراحی ساده شروع می شود از Metrica به طراحی پیچیده از پالوما. آن را نیز ساده طرح گل مانند La Fleur با نگاه زیبایی شناسانه. این طرح شامل Dekora, Mixana, آنیا, Brina و Leira.

سیاه و سفید الگوی است که شکستن تک رنگ مفاهیم:

این بی رنگ فضا تغییر خواهد به غوطه وری در رنگ و الگوی در راه است که جذاب تر است. زوج دومینو مترو با کاشی های ساده و کلاسیک و چشم جاذب طراحی. الگوی کاشی را معتبر به نظر می رسد به اتاق و منحصر به فرد را احاطه کرده است. پالوما یا Mixana کاشی استفاده می شود به عنوان یک مرز در اطراف لبه از اتاق که آورده گرافیکی پانچ به طراحی.

طراحی آمیخته:

تخیلی طراحی آمیخته جذب هر کسی که عبور از راهرو. طراحی مخلوط با معجونی از هر دو جامد و طرح کاشی. الگوی کاشی را ترتیب مانند یک دونده است که به ابعاد نگاه از راه است. این رنگ همچنین معرفی به ایجاد یک فضای زندگی شخصیت بیشتر و منحصر به فرد است. این Kenzzi کاشی اضافه شده در کف و یا دیوار به انتقالی نگاه راهرو.

پوشش آبی و سبز طراحی:

Entryway همیشه به کار بیشتر و خسته کننده فضا است که می رود به, پاک, حداقل شانس. جاهای دیگر هستند و بیشتر انتظار می رود تازه و پر جنب و جوش و دوست داشتنی فضا نسبت به راههای ورودی و mudrooms. اجازه دهید ما تغییر نگاه و احساس از خسته کننده به فضای دوست داشتنی با ذوب کاشی. این Kenzzi است به خصوص طراحی برای مناطق مرطوب و بهترین ایده کاشی کف برای اهداف خانواده. پا ترافیک مناطق به طراحی با Kenzzi مجموعه با هزینه نگهداری پایین.

Kenzzi Dekora:

Kenzzi Dekora لنت جذابیت آورده و زنده احساس به خیساندن وان. کار قلم مو به پایان می رسد و شروع به ایجاد یک دیوار با Kenzzi Dekora. عادی نگاه یک اتاق را به خلاق و دزد نشان می دهد در مقابل همه با ذوب کاشی. منطقه مرطوب آماده است برای تمام گروه های سنی است یک مزیت اضافی Kenzzi Dekora.

Backsplash با نرم خاکستری و سفید:

نرم خاکستری را آرام احساس و سنگ مرمر سفید باعث افزایش چشم انداز طراحی شده است. Backsplash نشان می دهد ذوب طراحی با سنگ مرمر سفید در بالای کاشی. بالا طراحی می دهد محافظه کار و خوی و جلوگیری قاطع از فضا. سبک مراکشی backsplash کاشی ما را به روند طراحی.

این kenzzi کاشی را گسترده و بزرگ مدل های طراحی برای تمام اتاق ها. تک رنگی طراحی از روند آید به پایان و خداحافظی به واحد طراحی. لذت بردن از زیبایی از چند طرح کاشی با kenzzi مجموعه.

این kenzzi کاشی های موجود در گل نمادهای هندسی و بسیاری دیگر. مزیت اصلی kenzzi کاشی است که در آن مورد نیاز کمتر به تعمیر و نگهداری بعد از نصب در صفحه اصلی. این kenzzi کاشی های مناسب برای کف و دیوار و backsplashes. ما می توانیم یک نگاه ویژه از kenzzi کاشی بین مترو و کاشی.

این kenzzi کاشی تحقق نیاز از مشتری های سنتی و معاصر و مدرن روند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *