زدیمیچ: نمیدانیم چطور ایران را در جام جهانی ۲۰۱۴ بردیم

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  زدیمیچ: نمیدانیم چطور ایران را در جام جهانی ۲۰۱۴ بردیم
0 Comments
زدیمیچ: نمیدانیم چطور ایران را در جام جهانی ۲۰۱۴ بردیم

[ad_1]

به گزارش ایرنا، مهدی محمد نبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال امروز(پنجشنبه) با حضور در فدراسیون فوتبال بوسنی با ادنان زدیمیچ،همتای بوسنیایی خود دیدار و گفت و گو کرد.

در این نشست، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران با ابراز رضایت از برگزاری دیدار دیدار دوستانه تیم های ملی ۲کشور به ارتباط صمیمی میان مردم ایران و بوسنی از سال های دور اشاره کرد و گفت: از تیم ملی بوسنی خاطرات فراوانی داریم. چه در زمان سفر این تیم در دهه ۹۰ میلادی به ایران و چه سال ها بعد که تیم ملی ایران به سارایوو سفر کرد و چه دیدار دو تیم در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل که همه این رقابت ها در کنار رفاقت عمیق میان مان پدیدار شده است.

وی افزود:فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران علاقمند به تقویت تعاملات میان ۲ فدراسیون بوده و هست و این مسیر را در سند همکاری مشترک که به زودی تدوین خواهد شد دنبال می کنیم.

زدیمیچ،دبیرکل فدراسیون فوتبال بوسنی هم با تقدیر از فدراسیون فوتبال ایران گفت:فدراسیون بوسنی علاقمند به همکاری های جدی در سطوح مختلف با فدراسیون ایران است و مسابقه امروز را مطلع دوباره ای در جهت این همکاری ها می دانبم.
وی با اشاره به همگروهی ایران و بوسنی در جام جهانی ۲۰۱۴ گفت: درست است که ۶ سال از آن رقابت ها می گذرد اما به خوبی به یاد دارم که ایران تیم بسیار خوبی به برزیل اعزام کرده بود. من مسابقه اول شما در برابر نیجریه را از نزدیک دیدم و به رغم تساوی شک ندارم‌ حق تان پیروزی بود. در بازی آخر بوسنی و ایران هم پس از بازی به کاپیتان تیم گفتم که این مسابقه را بردیم اما دقیقا نمی دانیم چطور این اتفاق افتاد و تیم ایران بسیار خوب بازی کرد و تا لحظه آخر امیدوارانه جنگید.

در پایان این نشست، پیراهن شماره ۸ تیم ملی ایران از سوی دبیرکل فدراسیون فوتبال به ادنان اهدا شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.