روغنی: صحبت‌های من درباره وزیر ورزش تحریف شد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  روغنی: صحبت‌های من درباره وزیر ورزش تحریف شد
0 Comments
روغنی: صحبت‌های من درباره وزیر ورزش تحریف شد

[ad_1]

«ابوالفضل روغنی گلپایگانی» در این خصوص اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان می‌تواند بعد از سال‌ها، کار تاریخی و بزرگ خصوصی‌سازی واقعی را برای دو تیم استقلال و پرسپولیس رقم بزند.

روغنی گلپایگانی ادامه داد: متاسفانه صحبت‌های من درباره نقش وزیر و وزارتخانه در امور پرسپولیس گزینشی منتشر شد و نظر کامل من نبود و به شکلی تحریف شد و انتظار امانت داری داشتم.

وی ادامه داد: من با مسعود سلطانی‌فر آشنایی بیست ساله داشته و با شناختی که از توانایی و مدیریت او دارم معتقدم تنها کسی که می‌تواند کار بزرگ و تاریخی خصوصی‌سازی واقعی را در دو باشگاه پرسپولیس و استقلال رقم بزند؛ مسعود سلطانی‌فر است.

روغنی گفت: پرسپولیس و استقلال در زمان مسعود سلطانی‌فر بهترین نتایج تاریخ خود در لیگ برتر را گرفتتد، وزیر ورزش و جوانان به‌خوبی راه نجات فوتبال ایران و این دوباشگاه را با جدیت طی می‌کند و بزودی با واگذاری استقلال و پرسپولیس شاهد اتفاق بسیار مهمی در تاریخ ورزش ایران خواهیم بود.

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس گفت: صحبت‌های منتشر شده من درباره دخالت وزیر خارجه در امور پرسپولیس صحت ندارد و هیچ‌گاه وزیر خارجه دخالتی در امور پرسپولیس نداشته است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *