رفتار خرید مصرف کننده و دستکاری

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  رفتار خرید مصرف کننده و دستکاری
0 Comments

[ad_1]

همه ما می دانیم وجود دارد که کسب و کار استفاده از دستکاری خرید ما رفتار ما را به خرید بیشتر. ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از تکنیک ها و محرک های دیگر که بر ما و ما می دانیم که آنها اغلب شاغل در کسب و کار.

به طور کلی ما این را قبول حتی اگر ما در واقع متوقف به فکر می کنم در مورد آن ما احتمالا تعیین که در آن نامناسب است و تا حدودی غیر منصفانه است. در عین حال همه ما شرکت در انگیزش خرید و آن را به نظر می رسد به ما احساس خوب برای خرید چیزهایی به عنوان یک پاداش برای کارگر ما و با پول ما ساخته شده اند.

آیا شما می دانید که برخی از موسیقی در فروشگاه کمک خواهد کرد در کمک به خرده فروشان فروش بیشتر. برخی از درجه حرارت اتاق در خرده فروشان کتابفروشی ها و کافی شاپ ها C-فروشگاه افزایش خواهد یافت و خرید ضربه که به طور کلی در میان بالاترین قیمت اقلام و قطعا بالاترین سود اقلام است.

آیا می دانید که مک دونالد استفاده به unpleasing رنگ در مبلمان خود را برای کمک به نوبه خود بیش از جداول سریع تر است ؟ ذهن خود را نمی لذت بردن از این رنگ برای مدت زمان طولانی و بنابراین شما به سمت چپ اجازه می دهد برای دیگران به نشستن. امروز آنها می خواهند شما را به ماندن طولانی تر برای QSR به نگاه شلوغ و در نتیجه مشغول جذب مشتریان بیشتر است. یکی دیگر از دلایل چرا رستوران سعی کنید به نشستن مردم توسط ویندوز به جای نگاه مشغول به طوری که بیشتر کاربران متوقف در کافه در امتداد خیابان اصلی ایالات متحده آمریکا است.

این همان تکنیک های مخفی نیست هر وسیله و آنها به راحتی مورد بحث در خرده فروشی کتاب های درسی, رستوران ها و مراکز آموزش خدمات مواد غذایی مجله صنعت. آن را در دست کتاب های بسیاری در امریکا مورد علاقه رستوران های زنجیره ای باید این را مدیریت کتابچه و دفترچه راهنما.

در زندان آنها را پیدا کرده اند که در صورتی آرام زندانیان و کمتر وجود دارد ناآرامی های مدنی. آن استفاده شده است در روان موسسات و درمانگاه برای چند دهه. کامیون های آتش نشانی مطالعات نشان می دهد که زرد سریعترین دیده می شود چراغ قرمز را مردم پرداختهاند. ماه کامل شب هر پلیس به شما خواهد گفت “از آن خواهد شد یک شب طولانی است.” معنی بیشتر جرم و جنایت در آن شب و گاهی تا سه بار به عنوان بسیاری از تماس ها و حوادث جنایی.

آیا شما می دانید که کسب و کار می دانیم این همه و با استفاده از علامت در رنگ های مختلف برای کمک به آنها را به فروش بیشتر و می دانم که آنها را به فروش بیشتر انواع خاصی از آیتم ها در ماه کامل از جمله الکل? جالب است در واقع, آن نمی باشد? فکر می کنم در آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.