رسول‌پناه: مشکل ترابی حل شود در پرسپولیس می‌ماند/یحیی حق داشت ناراحت باشد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  رسول‌پناه: مشکل ترابی حل شود در پرسپولیس می‌ماند/یحیی حق داشت ناراحت باشد
0 Comments
رسول‌پناه: مشکل ترابی حل شود در پرسپولیس می‌ماند/یحیی حق داشت ناراحت باشد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، مهدی رسول‌پناه در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار داشت: در پایان سال قبل مشکلات مالی زیادی داشتیم و پس از آن مشکل کرونا به وجود آمد اما توانستیم به درآمد پایداری برسیم و به تعهدات جامه عمل بپوشانیم و برخی بدهی‌ها را پرداخت کنیم.

وی افزود: توانستیم سند درفشی‌فر و شهدای گمنام را به نام پرسپولیس و مشکلات املاک پرسپولیس را هم حل کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد ناراحتی یحیی گل‌محمدی اضافه کرد: قبل از شهرآورد اتفاقاتی رخ داد که حق با یحیی بود. به ویژه بحث داوری. از طرفی خواستار تعویق بازی بودیم چون فشار زیادی روی بازیکنان ما بود. 

وی گفت: همه از پرسپولیس توقع بردن دارند و فشار زیادی روی یحیی گل‌محمدی بود. پنالتی شایستگی و عدم شایستگی تیمی را مشخص نمی‌کند.

رسول‌پناه در مورد ناراحتی بازیکنان گفت: ما هم می‌خواستیم اعضای هیات مدیره هر چه زودتر مشخص شوند و آن موضوع اختلافی بین ما و سرمربی و اعضای تیم نبود.

وی گفت: در تمرین من با یحیی گل‌محمدی صحبت کردم. او حق داشت ناراحت باشد و فشار زیادی را تحمل می‌کرد. موضوع مهم این است که باید در لیگ قهرمانان آسیا بدرخشیم و بزای فصل آینده هم به دنبال قهرمانی پنجم هستیم.

وی در مورد شرایط جذب بازیکنان جدید اضافه کرد: از کادر فنی و تمام بازیکنان حمایت می‌کنیم. یحیی به ما فهرست داد و با بازیکنان مد نظر او وارد مذاکره شدیم. طی امروز و فردا مذاکرات انجام خواهد شد.

وی افزود: بازیکنان ما را درک کردند و حتی به خاطر شرایط باشگاه افزایش رقم قرارداد را قبول نکردند. پنج بازیکن ما در قراردادشان بند جدایی دارند که مدیریت قبل در قراردادها گذاشته بود.  این بند مارا تحت فشار قرار داده بود. در قرارداد ترابی آمده بود اگر ۹۰ درصد قراردادش را تا یک بازی مانده تا پایان فصل نگیرد می‌تواند فسخ کند. من با ترابی صحبت کردم و او گفت اگر طی یکی دو روز آینده مشکلات حل شود در پرسپولیس خواهد ماند.  ترابی درخواست فسخش را ثبت کرده اما هنوز کامل فسخ نکرده است.

وی اضافه کرد: هواداران دو روز صبر کنند و اطلاع رسانی می‌کنیم. ما بیشترین رقم پرداختی به بازیکنان را داشتیم. پاداش‌ها را هم تا امروز پرداخت کردیم. حتی بشار رسن ۹۲ درصد قرارداد امسالش را گرفته و او قسمتی از پول فصل قبلش را طلب داشت.

رسول‌پناه تاکید کرد: پرسپولیس به قهرمانی عادت دارم و در نظرسنجی برنامه تلویزیونی هم بازیکن و مربی ما اول شدند.

وی در مورد جذب بازیکنان جدید اضافه کرد: امروز با ۲ بازیکن صحبت کردیم و فردا هم با سایر نفرات مذاکره می‌کنیم. تا آخر هفته جذب ۵ بازیکن مورد مد نظر کادر فنی را نهایی می‌کنیم.

وی در مورد شرایط بشار رسن گفت: با مدیر برنامه‌های این بازیکن به توافق نهایی رسیدیم و طی دو روز آینده قرارداد او را برای فصل جدید نهایی می‌کنیم.

وی گفت: علی علیپور قراردادش تمام شده و منتظر هستیم او بیاید و مذاکراتمان را دنبال کنیم. برخی اوقات پرداخت پول از سوی کارگزار دیر یا زود می‌شد ک بازیکن فکر می‌کرد این مشکل از سوی باشگاه است که برخی ناراحتی‌ها به وجود آمد.

وی در مورد رفتن بازیکنان  مد نظر باشگاه به تیم‌های دیگر اضافه کرد: وقتی فشار زیاد می‌شود کار سخت می‌شود. هواداران اجازه بدهند با صبوری و تدبیر این مشکلات را حل می‌کنیم. کسانی که بخواهند به پرسپولیس بیایند باید عاشق این تیم باشند. چند بازیکن مد نظر ما با وجود داشتن پیشنهاد گفتند که دوست دارند به این تیم بیایند. لازمه حضور در پرسپولیس عشق به این تیم است.

وی گفت: هیات مدیره در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی هم پیگیر مسائل باشگاه بود. تمام فکر و ذکر ما شرایط باشگاه است.

رسول‌پناه اضافه کرد: در بحث کرونا برخی بازیکنان در دنیای فوتبال قراردادشان را بخشیدند اما الان تمرکز همه روی افزایش قرارداد است.

وی تاکید کرد: رایزنی‌ها برای جذب بازیکن جدید به عهده علی رغبتی است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اضافه شدن نفرات جدید به هیات مدیره گفت: ابتدا برای مهرداد هاشمی آرزوی موفقیت می‌کنم که زحمات زیادی کشید.  نفرات جدید هم افراد با تجربه‌ای هستند.

وی در مورد ناراحتی علیرضا بیرانوند گفت: متمم قرارداد بیرانوند در سازمان لیگ ثبت نشده بود و ما به صورت قانونی نمی‌توانستیم پولی را پرداخت کنیم. من به بیرانوند گفتم برود و قانونی اقدام کند. یک و نیم میلیارد از قرارداد او در قرارداد ثبت نشده بود اما سایر مطالبات او و پاداش‌ها را به وی پرداخت خواهیم کرد.

رسول‌پناه تصریح کرد: ورود من به فوتبال به خاطر دوستی با مرحوم جعفر کاشانی بود. من سابقه مدیریت چندین شرکت را داشتم و فوتبالی هستم و کارشناسی فوتبالی هم می‌کنیم. من حتی در مجمع اول باشگاه رای نیاوردم و عضو علی‌البدل شدم و پس از درگذشت جعفر کاشانی عضو اصلی شدم.

وی افزود: من درمانگاهی در ورامین دارم و دندانپزشک هستم از طرفی کارشناس قوه قضاییه هم هستم.

رسول‌پناه در مورد پرداخت مطالبات مربیان پیشین گفت: پول دستیاران برانکو پرداخت شده و تنها پول خود او باقی مانده است. تا الان ۳۰ درصد مطالبات برانکو پرداخت شده و در چند روز آینده ۶۰۰ هزار یورو به این مربی پرداخت خواهیم داشت. باید تا قبل از زمان تعیین شده پول او را پرداخت کنیم. از طرفی هزینه‌های زیادی داریم مانند هزینه‌های سفر به قطر برای لیگ قهرمانان اما تا ۲۲ شهریور ماه زمان داریم تا با برانکو تسویه حساب کنیم.

وی در مورد تمدید قرارداد رادوشوویچ گفت: او دو سال دیگر قرارداد دارد. در مورد تمدید قرارداد اوساگونا هم باید بگویم منتظر نظر کادر فنی هستیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: باید ۱۵۰ هزار دلار استوکس را که یک هوادار پرداخت کرده بود، بازگردانیم اما اولویت پرداخت پول ما با برانکو است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.