راه اندازی کسب و کار طرح توجیهی برای یک رستوران

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  راه اندازی کسب و کار طرح توجیهی برای یک رستوران
0 Comments

[ad_1]

موفقیت هر کسب و کار با یک شروع خوب و کارآمد برنامه ریزی و این امر در مورد مواد غذایی خدمات معاملات مانند رستوران ها. به طور کلی راه اندازی کسب و کار مواد غذایی برنامه ریزی برای یک رستوران باید شروع با یک خلاصه اجرایی که به یک خلاصه یا بررسی اجمالی از کل طرح کسب و کار. این عمل می تواند به عنوان یک طرح نسبت به هدایت کارآفرینان از مراحل اولیه به اولین 3-5 سال از عمل. این طرح را سند هر جزئیات در مورد بهره برداری از رستوران.

خلاصه: هنگامی که یک حرفه ای خدمات مواد غذایی حق رای دادن کسب و کار مشاور این است که خواسته های حرفه ای را نشان می دهد که خلاصه اجرایی را شناسایی چقدر منابع مالی مورد نیاز خواهد بود برای شروع عملیات. آن را نیز تعیین بودجه مورد نیاز تا زمانی که مواد غذایی کسب و کار شروع به نشان دادن سود. کارشناسان بر این عقیده هستند که درآمد پیش بینی برای سه تا پنج سال نیز باید در حال حاضر در این خلاصه. این بخش نیز باید شامل شرح پیشنهاد رستوران است که شناسایی جنبه منحصر به فرد از عمل ،

مفهوم: حرفه ای خدمات مواد غذایی حق رای دادن کسب و کار مشاور را نیز نشان می دهد که مفهوم موضوع و نوع طبخ می شود در رستوران خدمت کرده است و از اجزای مهم که باید مستند در جزئیات در خدمات مواد غذایی راه اندازی برنامه. اینجا محل رستوران باید شناسایی شود.

راه اندازی هزینه: در روند راه اندازی کسب و کار مواد غذایی, برنامه ریزی مهم است که مناسب طرح باید مستند برای پیش بینی هزینه های. به طور کلی وجود خواهد داشت هزینه های راه اندازی ارتباط با ایجاد رستوران و آن را از دوره شامل هزینه یک بار مانند خرید مبلمان و تجهیزات آشپزخانه تجاری ساختمان و تغییرات و ساخت و ساز اولیه. علاوه بر این, دیگر, راه اندازی, هزینه ها شامل ظروف رومیزی, ملحفه, تم سازگار با تنظیمات جدول و غیره… جدا از این هزینه ها وجود خواهد داشت هزینه های اداری مانند مجوز از وزارت بهداشت و درمان کسب و کار و هزینه های صدور پروانه و غیره…

بودجه: وقتی که می آید به تهیه بودجه برای هزینه های راه اندازی اولیه باید شناسایی شود. در اینجا هر دو هزینه های ثابت و متغیر باید شناسایی شود. هزینه های ثابت شامل کسانی هستند که به همان هر ماه مانند پرداخت اجاره. هزینه های متغیر شامل منظم و آیتم های منو که هزینه متفاوت خواهد بود به عنوان در هر فصل.

وجود مشاوران حرفه ای که می تواند کمک به مردم برنامه ریزی برای شروع هر نوع از مواد غذایی مربوط به معاملات مانند یک کامیون مواد غذایی کسب و کار. آنها می تواند مناسب پیشنهاد برای فریم یک کامیون مواد غذایی طرح کسب و کار. آنها از این نظر است که برخی از موارد ذکر شده در بالا مانند بودجه و هزینه های راه اندازی باید شامل این پروسه از کامیون مواد غذایی طرح کسب و کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *