راهنمای کامل به High-End Audio توسط رابرت هارلی – نقد و بررسی کتاب

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  راهنمای کامل به High-End Audio توسط رابرت هارلی – نقد و بررسی کتاب
0 Comments

[ad_1]

این کتاب در برخورد با موضوع “high-end audio”–است که یک اصطلاح مورد استفاده برای پخش موسیقی سیستم های شدید با کیفیت بالا. اگر چه آن را برای اولین بار منتشر شده در سال 1994 و شامل عنوان فصل مانند “LP سیستم پخش” آن است که هنوز هم به عنوان مرتبط و مفید امروز به عنوان آن بود در آن زمان نوشته شده بود.

چه مفهوم پشت “high-end”?

بسیاری از افراد می داند که کلمه “وفاداری بالا” یا “hi-fi” ، که کلمه در زبان روزمره به عنوان یک طراحی برای هر موسیقی بازی سیستم که شامل CD-پخش و آمپلی فایر و یا گیرنده و یک جفت بلندگو. آن را نیز نشان می دهد که وجود دارد برخی از نوع از حداقل کیفیت درگیر بنابراین شما نمی خواهد تماس ghettoblaster در ساحل و یا برخی پایین تر از سیستم موسیقی در یک رستوران برای “hi-fi”.

وقتی که می آید به پایان بسیاری از مردم بلافاصله فکر می کنم برخی از ویژگی های بسیار پیچیده و تجهیزات گران قیمت که فقط می تواند راه اندازی و حتی توسط یک دسته از پیشرفته زبان خودی-زبان فراتر از محدوده از مردم عادی است.

اگر چه این کتاب می رود بسیار به جزئیات فنی تنها دلیل این جزئیات بسیار لازم به توصیف نیست زیرا آنها به خصوص جالب در خود را دارند.

بلکه آنها به معنی به پایان آوردن احساس و عاطفه از موسیقی ضبط شده به شنونده بنابراین او واقعا می تواند لذت بردن از گوش دادن روند. این است که انجام ارزان تجهیزات خریداری و در نزدیکترین سوپر مارکت برای دلار ارزان و راه اندازی در عجله در اولین نقطه موجود در قفسه در اتاق نشیمن.

آن است که لازم نیست در مورد خرید گران ترین و معتبر و در نتیجه خودتان خرید یک بلیط به بهشت است. برخی از ترفند های مانند قرار دادن صحیح خود بلندگو, مبلمان پایدار برای تجهیزات خود را انتخاب کابل می تواند به شما یک راه طولانی و بدون هزینه های وحشتناک. شما به سادگی باید بدانید که چه تفاوت را و به همین دلیل و پس از آن خود را آزمایش و نتیجه گیری های خود را.

در این کتاب شما به سادگی کشف چگونه به

  • دریافت بهترین صدا برای پول خود را
  • شناسایی لینک های ضعیف در سیستم شما و ارتقاء آن انجام خواهد شد خوب ترین
  • تنظیم و “نیشگون گرفتن و کشیدن” سیستم خود را دریافت و حداکثر عملکرد از تجهیزات شما در حال حاضر خود
  • جزئیات بررسی تجهیزات
  • ایجاد hi-fi بیشتر سرگرم کننده!

من این کتاب را خوانده ام خودم چندین بار و هنوز هم لذت بردن از سرگرم کننده توصیف و سرگرم کننده از ایجاد تغییرات کوچک در سیستم hi-fi با نتایج شگفت انگیز است.

درباره نویسنده

رابرت هارلی بود برای سال مشاوره فنی سردبیر افسانه ای مجله Stereophile.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.