دهلی خان بازار می شود بسیار خود را ‘Dilli Haat’

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  دهلی خان بازار می شود بسیار خود را ‘Dilli Haat’
0 Comments

[ad_1]

برخی از ضمیمه های عجیب و غریب نسبت به صنایع دستی هند از آنها خام و پوست اما مراجعه به Dilli Dastkari برای samiti جدید فروشگاه در خان بازار و این نظر را پایه اصلاح شود.

مترادف با هنر و صنایع دستی Dilli Dastkar برای samiti باز کرده است خروجی عجیب و جالب در خان بازار است که تقریبا شامل کل Dilli Haat در یک مکان. تصور کنید تمام موضوعات Dilli Haat imploding در یک محل و شما می توانید فکر می کنم آنچه در این فروشگاه به نظر می رسد.

Dilli Dastkar برای Samiti خروجی نقد و بررسی

از خارج از اندازه برای مغازه قطعا احمق اما هنگامی که شما صعود به رنگ روشن پله و گام به گام در داخل آن می خواهم شما را متعجب. کوچک کوچک فروشگاه بسته های بیش از فقط یک پانچ. تزئین شده در رنگ های زنده با استفاده از هندی های مختلف محلی, سبک های هنری در این فروشگاه همه چیز را از کوچک کمی غیر discrepant کلید های زنجیره ای به باغ مبلمان و فقط در مورد همه چیز در ارتباط با هنر و صنعت در میان است.

مردم پشت مغازه آمده اند راه طولانی از زمان آغاز به کار این سازمان در راه بازگشت در سال 1986. برای هدف کاملا متفاوت مشتریان است که ساخته شده است هر گونه تلاش ویژه ای برای بازدید Dilli Haat, این فروشگاه به ارمغان می آورد دست ساخته شده محصولات از صنعتگران از سراسر کشور است.

اصلی میدارد در Dastkari Haat

شما می توانید انتخاب کنید تا کمی چرخه ساخته شده از سیم lampshades, فایل, پوشه, آینه, ساعت و حتی پارچه. محدوده قیمت از چند روپیه ارزان ترین شی در قیمت فقط تومان 17 به یک زن و شوهر از هزار نفر است. 400 متر مربع مغازه در طبقه دوم از رنگ بنفش و صورتی دیده می شود non-stop سراسیمگی از کاربران پس از باز کردن آن.

Dilli Haat شده است یک نقطه عطف مهمی در تاریخ صنایع دستی هند است و به درستی با اعتبار تجدید حیات محلی مصنوعات. سال گذشته شاهد فروش تماس Rs 3 کرور. به علاوه علامت و این است شهادت کافی است که مردم واقعا می خواهید یک قطعه از هنر و صنعت ،

Dastkari Haat هدف

Dastkari Haat خان بازار, خروجی اهداف نسل جدیدی از محلی و تور خریداران. علاوه بر داشتن سنتی محصولات این فروشگاه دارای مجموعه ای کامل از ویژگی های هدفمند در yuppie جمعیت-انرژی نقاشی فولاد ضد زنگ جعبه, شال, کیف, سفارشی, جواهرات, کوسن را پوشش می دهد و دست ساز محلی اسباب بازی ها از مواد طبیعی-این محل را انتخاب کنید تا هدیه برای فقط در مورد هر کس شما همیشه می دانستم که در زندگی خود!

این فروشگاه همچنین دارای منحصر به فرد Dastkar برای samiti محصولات صنایع دستی نقشه را از کشورهای هند و CD های صوتی با آهنگ های موسیقی با استفاده از صداها را از کار صنعتگران.

وجود دارد برخی از چیزی و یا دیگر است که قطعا شما را جذب چشم و قلب خود را به سیگنال دست خود را به آن را انتخاب کنید تا… تنها مشکل می تواند باشد که مغز شما ممکن است می گویند زمانی که می گویند متوقف شود.

Dastkari Haat رتبه: 4/5

Dastkari Haat آدرس

در واقع رنگ بنفش و صورتی و غیره طبقه دوم 39B خان بازار وسط کوچه کنار Amrapali جواهرات. تلفن – 011.24626386, 24692170

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.