دستگیری سارقان خودروهای اروندی در اهواز

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  دستگیری سارقان خودروهای اروندی در اهواز
0 Comments
دستگیری سارقان خودروهای اروندی در اهواز

[ad_1]

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده عصر یکشنبه دربیان جزییات این خبر اظهار داشت : به دنبال وقوع سرقت به عنف چند دستگاه خودروی پلاک اروند در سطح کلانشهر اهواز، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی اهواز و پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در ۲۰ تیرماه سال جاری در حالی که سارقان یک دستگاه خودروی لندکروز پلاک اروند را از حوزه شهرستان اهواز مورد سرقت قرار دادند، بلافاصله اجرای سریع طرح مهار خودرو مسروقه به ماموران انتظامی ابلاغ گردید.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه با بیان اینکه پس از تعقیب و گریز، سارقان خودرو مسروقه را رها و متواری شدند، گفت : یکی از سارقان با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با پلاک مسروقه نصب شده به سرعت دستگیر و متعاقبا باکار اطلاعاتی یکی دیگر از همدستانشان در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهم یک جفت پلاک جعلی، وسایل و تجهیزات برای تعویض پلاک خودروی مسروقه کشف شد.

سردار عباس زاده افزود: ماموران پلیس یک فقره چک به مبلغ ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال که متهمان در قبال فروش خودروهای اروندی تحویل گرفته اند را کشف و سریعا باهماهنگی قضایی آن را مسدود کردند.

وی بیان کرد:سارقان در مواجهه حضوری با ۶ نفر از مالباختگان، مورد شناسایی و به بزه ارتکابی اعتراف نمودند و تحقیقات جهت شناسایی سایر اعضای باند و کشف خودروهای مسروقه ادامه دارد.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت : تاکنون چهار دستگاه خودرو شاسی بلند کشف و تحویل مالباختگان شده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه شیوه سرقت خودروهای اروندی عموما با ایجاد تصادف ساختگی بوده که نهایتا به عنف خودروها را سرقت می کردند،گفت: تاکنون ۱۰ دستگاه در اهواز سرقت شده که ۶ فقره مشخص و اعتراف شده و ما بقی در کمترین زمان ممکن کشف خواهند شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *