دستگیری باند زورگیر در مینودشت و چند خبر کوتاه از گلستان

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  دستگیری باند زورگیر در مینودشت و چند خبر کوتاه از گلستان
0 Comments
دستگیری باند زورگیر در مینودشت و چند خبر کوتاه از گلستان

[ad_1]

دادستان عمومی و انقلاب مینودشت گفت: ۲ نفر از اعضای باند ۴ نفره سرقت مسلحانه شهرستان‌های آزادشهر و مینودشت دستگیر شدند.

حسینعلی ایزد افزود: اعضای این باند با تهدید چاقو، قمه و اسلحه شکاری، موتورسواران را متوقف و موتور و گوشی تلفن همراه آنان می‌دزدیدند که با تلاش ماموران نفر اصلی باند در یکی از شهرهای مازندران و همدست او در مینودشت شناسایی و دستگیر شدند.

**
هادی حق شناس استاندار گلستان در همایش ورزش صبحگاهی به مناسبت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش های زورخانه ای گفت: ورزش پهلوانی به عنوان نماد فرهنگ ایرانی، داستان‌های غنی در دل خود نهفته دارد که باید حفظ و به نسل آینده منتقل شود.

**
فرماندار گرگان  گفت: توسعه کشت گیاهان دارویی در روستاهای زیارت، شاهکوه و چهارباغ و توزیع بذر و نهال رایگان گل محمدی، گل گاوزبان و زعفران در چند سال اخیر سبب شده تا علاوه بر حفظ محیط زیست و جلوگیری از ساخت و سازهای بی رویه، درآمد روستاییان نیز افزایش یابد.

**

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در گالیکش گفت: از محل اعتبارات پارسال، ۲۵۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به یک واحد تولیدی این شهرستان پرداخت شد.

**

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری گلستان در بازدید از یک اقامتگاه بوم گردی در علی‌آبادکتول گفت: با توجه به ظرفیت‌های طبیعت گردی و گردشگری روستایی گلستان تاکنون ۱۰۴ واحد بوم گردی در استان راه اندازی شد.

**

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان گفت : آزمون تثبیت درجه امدادگران و نجاتگران استان با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت کننده در مرکز امداد هوایی هلال احمر گلستان برگزار شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *