دستگاه ها باید برای حل مشکلات تولید کنار هم تصمیم بگیرند

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  دستگاه ها باید برای حل مشکلات تولید کنار هم تصمیم بگیرند
0 Comments

[ad_1]

حسین کلانتری عصریکشنبه در گفت گو با ایرنا افزود: برای فراهم کردن زمینه حضور دستگاه ها دز کنار هم، مرکز فوریت های شبانه روزی  بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذار استان ایجاد و راه اندازی شده است.

وی ادامه داد:جای خالی این مرکز و  راه اندازی آن احساس می شد تا موانع سد راه واحدهای تولیدی استان در اسرع وقت و در مرکزی با حضور همه دستگاههای متولی مرتفع شوند.

حسین کلانتری یادآوری کرد: کهگیلویه و بویراحمد جزو پنج استان پیشرو در زمینه راه اندازی این مرکز است.

به گفته کلانتری  ، نمایندگان دستگاه های متولی به صورت شبانه روزی با اختیار تام در این مرکز حضور دارند و  پاسخگوی مشکلات سرمایه گذاران و واحد های تولیدی هستند.

حسین کلانتری ادامه داد: در این ‌مرکز مشکلات واحدهای تولیدی نیمه فعال یا  فعال به فوریت بررسی و پس از ۴۸ ساعت برطرف می شود.
وی اضافه کرد: واحدهای تولیدی مشکلات خود را به این مرکز منعکس می کنند و به سرعت برای رفع مشکل آنها اقدام می شود.
کلانتری رفع موانع تولید ،حل مشکلات و جذب سرمایه گذاران را از مهمترین اولویت های حال حاضر استان خواند و افزود : باید از تمام ظرفیت ها برای رونق تولید و فعالیت کسب و کار استفاده کرد.
استاندار ادامه داد: مدیران باید جهادی عمل کنند و کم کاری و قصور از هیچکس پذیرفته نمی شود  و با مدیری که در این راه سنگ اندازی یا کاهلی کند برخورد می شود.
حسین کلانتری تاکید کرد: همه دستگاه‌های اجرایی و خدمت رسان باید برای تسهیل، رونق تولید و کمک به سرمایه گذاران و تولید کنندگان پای کار باشند و برای رسیدن به هدف مهم این مرکز شبانه روزی و رفع مشکلات تولیدکنندگان فعال باشند.
سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی مشکل دار می توانند به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته از طریق شماره تلفن و سامانه  ۳۳۳۳۹۰۱۸ پیگیر مشکلات و موانع سد راه خود باشند.

تولید کنندگان و سرمایه گذاران کاغذ بازی و پاسکاری در میان دستگاه های مختلف برای گرفتن استعلام و مجوزهای لازم‌را زمان گیر و خسته کننده می دانند و همواره از این روند طولانی شکایت داشته اند و به نظر می رسد با ایجاد این‌مرکز بخش بزرگی از این مشکلات‌برطرف خواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *