دستگاه‌های برگزیده قزوین در جشنواره شهید رجایی معرفی شدند

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  دستگاه‌های برگزیده قزوین در جشنواره شهید رجایی معرفی شدند
0 Comments
دستگاه‌های برگزیده قزوین در جشنواره شهید رجایی معرفی شدند

[ad_1]

در این مراسم شرکت آب و فاضلاب روستایی قزوین به عنوان دستگاه اجرایی برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت ها و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان دستگاه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی گروه سلامت و رفاه اجتماعی معرفی شدند.

اداره کل امور اقتصادی و دارایی قزوین نیز به عنوان دستگاه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی گروه عمومی و قضایی و اداره کل دامپزشکی قزوین نیز به عنوان دستگاه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی گروه تولیدی و خدماتی معرفی شدند.

در گروه آموزش، پژوهشی و فرهنگی نیز اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین عنوان دستگاه برتر را از آن خود کرد و در بخش بیشترین میزان رشد عملکرد نسبت به دوره یکساله نیز اداره کل ثبت اسناد و املاک و شرکت شهرک های صنعتی قزوین رتبه برتر را به خود اختصاص دادند.

در حوزه ارزیابی استقرار میز خدمت حضوری و الکترونیکی نیز اداره کل پزشکی قانونی دستگاه اجرایی برتر شناخته شد.

ادارات کل نوسازی و تجهیز مدارس، راهداری و حمل و نقل جاده ای و  امور مالیاتی نیز دستگاه های برتر در شاخص های استانی معرفی شدند.

شهرداری قزوین نیز در این مراسم به عنوان شهرداری برتر در ارزیابی عملکرد شهرداری های استان معرفی شد.

بانک صادرات قزوین نیز به عنوان بانک برتر در ارزیابی عملکرد بانک ها و بیمه های استان قزوین معرفی شد. 

در این مراسم همچنین از معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر (عج)، مدیرکل صداوسیما قزوین، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی و مسوول بخش پرستاری بیمارستان ولایت قزوین به عنوان مدیران نمونه با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه استان قزوین در این مراسم گفت: در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان ۸۱۳ شاخص عمومی، اختصاصی و استانی مورد بررسی قرار گرفت.

ابوالفضل یاری افزود: ۱۹۸ ارزیاب در بررسی و ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در جشنواره شهید رجایی به ایفای نقش پرداختند.

جشنواره شهید رجایی با شعار “افزایش اعتماد عمومی با ارتقای فرهنگ سازمانی، شفافیت، سلامت اداری و توسعه دولت الکترونیک” هرساله با متولی گری سازمان برنامه و بودجه برگزار می شود. 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.