دانش آموزان با تفکر بسیجی اسیر جنگ نرم نخواهند شد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  دانش آموزان با تفکر بسیجی اسیر جنگ نرم نخواهند شد
0 Comments
دانش آموزان با تفکر بسیجی اسیر جنگ نرم نخواهند شد

[ad_1]

سرهنگ پاسدار سید جلیل موسوی روز جمعه در نخستین روز از هفته بسیج به خبرنگار ایرنا گفت: نقش نسل آینده ساز کشور اسلامی ما برای اشاعه تفکر بسیجی بسیار مهم است زیرا دانش آموزان کشور ما پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون در عرصه های مختلف حضوری سرنوشت ساز و موثر داشته اند.

وی افزود: تقدیم ۳۶ هزار شهید دانش آموز و وجود شهدای شاخصی از این قشر در استان ما همچون شهید فهمیده و شهید پناهی نمونه بارز این نقش است همانطور که امروزه نیز درعرصه های سازندگی و شرایط کنونی کشور از زمان شیوع بیماری کووید ۱۹ به خوبی در عرصه مبارزه با این بیماری همچون ضدعفونی اماکن و معابر و همچنین غربالگری حضور یافته اند.

نقش دانش آموزان در ابلاغیه گام دوم انقلاب اسلامی

موسوی در ادامه به ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شد اشاره و اظهار داشت: در این بیانیه به خوبی به نقش جوانان و نوجوانان از جمله دانش آموزان اشاره شده که به طور قطع اشاره به نقش این نسل آینده ساز نشان از اهمیت آنان دارد.

وی گفت: امروزه شاهد عرصه جنگ نرم بعد از جنگ سخت هستیم که از لحاظ وضعیت مقایسه ای بسیار سخت تر از جنگ سخت است زیرا خاکریز دشمن در این جنگ مشخص نیست و غبارآلود است.

رییس بسیج دانش آموزی استان البرز بیان داشت: نیاز است دانش آموزان با استفاده از تفکر بسیجی آگاه و در این عرصه هم چون عرصه های دیگر موفق باشند. 

وی تاکید کرد: با اشاعه تفکر بسیجی در دانش آموزان می توانیم از بسیاری مشکلات جامعه چه امروزه چه در آینده عبور کنیم چون نسل آینده ساز ما هستند.

وی گفت: داروی درمان تمام این تفکرات، بسیج به معنای عام است که هر جایی هستند دلشان برای انقلاب و ایران بسوزد و اگر کار با تفکر بسیجی انجام شود و دانش آموزان در مسیر درست قرار بگیرند نسل هایی از شهدای دانش آموز همچون شهید فهمیده ها تربیت خواهد شد که معمار کبیر انقلاب اسلامی از همین دانش آموز به عنوان رهبر خودشان یاد کردند.

موسوی افزود: باید در بسیج دانش آموزی با کمک آموزش و پرورش گام های خوب و موثری برداریم تا در ساخت کشور و نظام و انقلابی توانمندتر و موثرتر که توانایی داشته باشد که اهداف متعالی انقلاب را به سایر کشورها گسترش دهیم، نقش ایفا کنیم.

وی اضافه کرد: امروزه فرهنگ انقلابی و بسیجی در عرصه جنگ سخت کشورهای سوریه و عراق توانست این کشورها را نجات دهد زیرا تفکر بسیجی می تواند مسیری برای عبور از تمام مشکلات باشد.

هفته بسیج از ۳۱ آبان تا ششم آذرماه نامگذاری شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.