خانه جدید نکات طراحی

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  خانه جدید نکات طراحی
0 Comments

[ad_1]

مجموعه ای از استانداردهای خود را جلوی درب

برداشت اول بهترین است تصور ایجاد درب است که به استقبال گرم به مهمانان خود را. درب ها می تواند تاثیر زیادی در بازدید; مجموعه استانداردهای درب خانه خود را به عنوان هدف اصلی به خودی سقوط در عشق با خانه خود را حتی قبل از بازدید از آن.

خود را راه ورود با آینه

اتاق نشیمن خود را اولین چیزی که مردم در کنار درب جلو – پس از تزئین آن است که یک کار بسیار مهم را به نگاه ظریف به خانه خود را. دعوت از افراد با ورود راه اینه که به یک احساس منحصر به فرد برای مهمانان خود را. آن را نه تنها ظرافت می افزاید بلکه به ارمغان می آورد کافی انعکاس نور در خانه.

مبل در اتاق نشیمن زیادی صحبت می کند

اگر شما تا کنون بررسی یک هتل یا رستوران شما می توانید مشاهده که مبل و صندلی قرار داده شده در ‘U’ یا ‘ثانیه’ اشکال است. این است که مردم با یکدیگر به دعوت مکالمات. به طور مشابه, شما باید به جای مبل و صندلی رو به هر یک از دیگر. برخی از مردم محل صندلی به گوشه ای از اتاق به منظور ایجاد اتاق نگاه بزرگتر اما در واقع آن را فقط باعث می شود اتاق شما بزرگتر به نظر برسد و به شما می دهد یک احساس خالی. به یاد داشته باشید, اتاق نشیمن خود را به یک مکالمه منطقه است.

مبلمان سفید باعث می شود اتاق نگاه بزرگتر

اگر شما احساس می کنید اتاق خود را جمع و جور است و می خواهید آن را به نگاه بزرگتر و سپس ترجیح می دهند مبلمان سفید. مبلمان سفید دارای قدرت فوق العاده به هر اتاق نگاه بزرگتر از آن واقع است. این مرحله ساده می تواند تغییر بزرگ در اتاق خود را.

گالری دیوار ارزان قیمت و در عین حال به ارمغان می آورد بسیار گران قیمت نگاه

مهم نیست که چقدر اتاق شما کوچک لوازم جانبی در آن شما می توانید کاملا متفاوت و شگفت انگیز احساس. گالری دیوار یک چنین چیزی. جمع آوری تمام عکس های مورد علاقه خود و یا هنر و رفع آن را به دیوار. آن پیشنهاد شده است را ترجیح می دهند و سیاه و سفید و قهوهای مایل به زرد فریم برای اضافه کردن ظرافت های لمسی. فراموش نکنید از مد افتاده رسمی photo grid.

ترجیح می دهند سبک های متضاد

شما نیاز به ترکیب آن و تزئین خانه خود را به یک فوق العاده نگاه کنید. مخلوط های گران قیمت و ارزان و تزئین خانه خود را. هرگز فروشگاه فقط در یک فروشگاه به کشف تمام مغازه ها و پیدا کردن بهترین برای مطابقت با انتخاب یکی. مخلوط کردن و مطابق مهم است فرمول برای ساخت بهترین نگاه. اما قرار دادن یک کلاه بر روی تعدادی از مقابل سبک های مهم برای جلوگیری از به هم ریخته احساس.

می گویند “نه” به همان نگاه

آن است که بسیار مهم است برای خداحافظی به پیر خسته کننده نگاه کنید. تغییر خانه خود را به عنوان اغلب به عنوان شما تغییر سبک خود را منحصر به فرد. هرگز به حل و فصل در یک نگاه چون تغییر همیشه خوب است ،

اضافه کردن سبزی به تمام اتاق ها

گیاهان ارزان ترین و در عین حال می تواند به عنوان بهترین لوازم جانبی برای تزئین خانه خود را. گیاهان اضافه کردن زندگی و رنگ برای هر اتاق. نه تنها برای نگاه زیبا اما همچنین کمک می کند تا به نگه داشتن اتاق تمیز.

پرده اتاق

بله, پرده, اتاق, اما آن اتفاق می افتد تنها زمانی که حق آنهایی که انتخاب شده است. خود را انتخاب کنید پرده ها بسته به رنگ دیوار و مبلمان در اتاق. استفاده از بالا و طول پرده اگر شما پایین تر از سقف به آنها را نگاه بزرگتر.

نقاشی مهم در صفحه اصلی ذکر میکنیم

نقاشی عامل کلیدی است که قدرت را به خانه خود را نگاه کنید یا عالی یا افتضاح. پس از آن باید به دقت انتخاب. انتخاب رنگ است که نگاه خوب با مواد و مبلمان شما. ترجیح می دهند نرمتر و سبکتر رنگ در اتاق کوچکتر به نظر بزرگتر از آنها هستند. انتخاب رنگ های اشباع شده در تیره تر و یا کم نور اتاق برای انجام این نگاه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *