خاطرات و اطلاعات ۸۴ شهید تکواندوکار خوزستان جمع آوری می‌شود

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  خاطرات و اطلاعات ۸۴ شهید تکواندوکار خوزستان جمع آوری می‌شود
0 Comments
خاطرات و اطلاعات ۸۴ شهید تکواندوکار خوزستان جمع آوری می‌شود

[ad_1]

احمد اناری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این تعداد ۲۳ شهید شاخص داریم که شامل شهدای جنگ تحمیلی، مدافع حرم و شهدای امنیت هستند.

وی ادامه داد: غلامرضا بازاری، احمد حیاری، عادل سعد، صدرا… فنی، علیرضا نظرآقایی، اسحاق ممبینی، محمدرضا نیک‌صفت، بهروز غلامی، مصطفی حیدری‌نژاد، روزبه هلیسایی، علیرضا فیروزه، احمد رضایی، جمشید صفدری، علی‌اکبر خلیفه، عبدالکریم کجبافی، مصطفی بختیاری‌اصل، حسین باغبان بروجنی، جمال مدرسی، محمود مزرعه، غلامحسین طهماسبی، حسین باغبان و احمد نبی شهدای شاخص خوزستان می باشند.

اناری افزود: این آمار نشان می‌دهد که جامعه تکواندوکاران خوزستان نقش پررنگی در دفاع از میهن داشته و دارد لذا به پاس ارج نهادن به مقام شهدا، اولین و دومین یادواره شهدای تکواندو کشور در تهران و سومین یادواره در خوزستان برگزار شد که با استقبال بسیار خوبی همراه شد.

مسئول روابط عمومی هیات تکواندو خوزستان گفت: به دلیل شیوع کرونا تمام رویدادهای ورزشی ما در سال جاری به حالت تعلیق درآمد ولی در سال قبل بالغ بر ۱۵۰ رویداد کشوری و استانی با نام شهدای تکواندوکار استان برگزار کردیم و هدف از انجام این کار معرفی بیشتر شهدا به نسل جدید بود.

وی بیان کرد: در سال جاری با توافق اداره کل ورزش و جوانان، بسیج ورزشکاران و بسیج فرمانداری اهواز قرار است ضمن دیدار با خانواده این شهدا مستندات بیشتری از زندگی و فعالیت آنها جمع آوری کنیم.

اناری ثبت و ضبط خاطرات و مستندات شهدای تکواندوکار استان را کار شاخصی عنوان کرد که با استقبال خوب مسئولان استان و به ویژه فدراسیون همراه شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *