حماس ترور دانشمند صنعت دفاعی ایران را محکوم کرد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  حماس ترور دانشمند صنعت دفاعی ایران را محکوم کرد
0 Comments
حماس ترور دانشمند صنعت دفاعی ایران را محکوم کرد

[ad_1]

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، حماس در بیانیه ای تاکید کرد که ما ترور فخری زاده دانشمند هسته‌ای ایران را محکوم می‌کنیم.

در بیانیه حماس آمده است که این ترور همزمان با تهدیدهای بی‌وقفه آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران با هدف محروم کردن این کشور و امت اسلامی از دست‌یابی به ابزارهای پیشرفت علمی و قدرت صورت گرفته است تا هرگونه پیشرفتی تنها در انحصار رژیم اشغالگر صهیونیستی و پروژه توسعه‌طلبانه آن باشد که کل امت را هدف قرار داده است.

این گروه مبارز فلسطینی تاکید کرد که ما شهادت این دانشمند هسته‌ای را به ملت مسلمان ایران و رهبران این کشور تسلیت می‌گوییم و به قدرت ایران و امت اسلامی برای جبران این خسارت با کار و پیشرفت بیشتر ایمان داریم تا اینگونه ابزارهای قدرت و پیشرفت علمی در منطقه از انحصار جریان استکبار خارج شود.

رسانه ها روز جمعه به نقل از منابع صهیونیستی، از احتمال دست داشتن تل آویو در ترور فخری زاده دانشمند هسته ای ایران خبر دادند.حوالی ساعت  ۱۵:۲۰ روز جمعه هفتم آذرماه وقوع حادثه ای تروریستی به مرکز فوریت های پلیس اعلام شد و موقعیت ترور تحت پوشش کامل امنیتی نیروی انتظامی قرار گرفت.

فخری زاده از دانشمندان کشورمان عصر روز جمعه در حمله تروریستی در منطقه آبسرد استان تهران به شهادت رسید .

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.