حفظ بونسای درخت یک جنبه منحصر به فرد دکور

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  حفظ بونسای درخت یک جنبه منحصر به فرد دکور
0 Comments

[ad_1]

مجسمه سازی یک محیط صلح آمیز در محل کار شما در واقع یک وظیفه سنگین. آن نیاز به مقدار زیادی از ایده های خلاق و زمان به منظور تولید یک تو رفتگی در دیوار. درختان بونسای بسیار نوآورانه راه غذا به داخل محوطه سازی که در آن گیاهان مینیاتوری در حال نمایش به منظور توسعه سبز و محیط زیست در. این به طور کلی گلدانی آنهایی که واقع در گوشه های مختلف اتاق از یک غول در اتاق و یا هتل ها نگاه ظریف است. بونسای درختان در حال رشد با هدف تولید یک محیط سالم و است که برجسته ترین ویژگی در مورد این درخت. به رشد بونسای خودتان یک روش طولانی و از این رو توصیه می شود برای تزئین فضای داخلی با این طبیعی به دنبال مصنوعی درختان بونسای.

زیبایی و وحش

خود را به اتاق نگاه طبیعی و سبز این faux گیاهان در واقع بسیار مفید است. این faux درختان بونسای آمده در انواع مختلف به عنوان اصلی بونسای درخت می تواند به رشد از سهام کمی از هر نوع. ارتفاع خود را به طور کلی متفاوت از 6 اینچ به 12 اینچ. کوتاه قد از این تقلید گیاه است که چه چیزی باعث می شود آنها را زیبا و منحصر به فرد است. انواع مصنوعی و در عین حال طبیعی به دنبال بونسای عبارتند از: سرو بونسای مونتری بونسای; دو مونتری بونسای, شکوفه های گیلاس, بونسای, kage بونسای چای برگ بونسای ابریشم podocarpus اقاقیا بونسای آزالیا بونسای ، وجود دارد چند بونسای درختان که رشد تا 4 تا 6 فوت قد. این تکرار درختان بونسای تولید شده با استفاده از با کیفیت بالا و با دوام آتش محافظ انسان ساخته شده از مواد. چوب تنه گنجانیده شده به منظور حفظ نگاه طبیعی گیاه است. این گیاهان مصنوعی نیز اشعه ماوراء بنفش محافظت برگ.

چرا برای Faux بونسای گیاهان ؟

این faux گیاهان می تواند سخاوتمندانه قرار داده شده در یک دفتر کار در بیمارستان و غیره. به رشد این بونسای گیاهان نیاز به تلاش بزرگ مانند هرس و شکل دادن و پیرایش و…. این faux بونسای گیاهان به هیچ وجه می تواند تبعیض از آنهایی که واقعی است. آنها کاملا شبیه فرهنگ ژاپنی و ساخت یک محیط زیست طبیعی به دنبال. بسته به خریدار مورد نیاز به اندازه شاخ و برگ و تنه تصمیم گرفت و catered برای. وجود دارد برخی از بونسای گیاهان که دارای گل های جاسازی شده در آنها است که آن را به نگاه زیبا و جذاب مانند آزالیا بونسای درخت.

بیشتر ویژگی های شگفت انگیز از Faux Bonsais

درختان بونسای را اغوا بشریت را از تاریخ است. بسیار وقار بونسای باعث می شود اطراف نگاه پر جنب و جوش و جذاب است. با مصنوعی بونسای در مرکز میز کنفرانس اداری یا راست در ورودی یک هتل و یا در بستر جدول سمت اتاق هتل کاملا می تواند اصلاحات داخلی چشم انداز به همه ابعاد جدید. افرادی که به دنبال مواد درجه یک برای تزئین فضای داخلی ساختمان های تجاری و سپس bonsais بالا لیست از آنها سرد و درجه یک.

چرا مصنوعی بونسای?

فن آوری بهبود یافته تغییرات راه فهیم صاحبان اموال برآورده ولع مصرف خود را برای مناظر زیبا. آن روزها رفته اند که مردم محل بی دست و پا ماکت یک گیاه و دیگران آن را می دانم. تولید کنندگان می آیند تا با ایده های محوطه سازی محصولات خود را به اطمینان حاصل شود که مردم را به صرف زمان کمتر و حداکثر بهره مند شوند. Faux گیاهان نمی جعلی نگاه کنه و این جایی است که این مصنوعی بونسای گیاهان ساخته شده خود را. مواد خام مورد استفاده در این گیاهان با دوام هستند و حرارت و مقاوم در برابر آب طول می کشد محدود مراقبت و به مراتب انعطاف پذیر تر. آنها ساتن مانند ظاهر است که می تواند هر کسی را رفع توجه خود را نسبت به آن. مزایا و چرا شما باید برای انتخاب کردن این faux بونسای گیاهان به پایان نه فقط اینجا.

  • شما می خواهید درختان بونسای به داخلی خود را نگاه عالی, خوب, یک ایده خوب است. اما آیا شما می بینید که اتفاق می افتد در بعد از 24 ساعت? قطعا نه. با تقلید بونسای گیاهان فقط محل سفارش خود را و شما آن را داشته باشد. آن را زینت یک مکان خاص و دفتر خود را آماده به سنگ نشان می دهد. آنچه شما باید انجام دهید این است که فقط آنها را بشویید یک بار قبل از نصب. به طبیعی به دنبال گیاهان و حتی بیشتر واقع بینانه چشم انداز نگه داشتن آنها را در آب ولرم برای چند دقیقه.

  • محل آن را در مرکز میز و یا قطع آنها را در تمام طول سقف و یا تزئین مطرح مسیر در کنار این مینیاتور faux گیاهان مایحتاج را انجام می دهیم. آنها انعطاف پذیر هستند و می توان در هر نقطه که شما می خواهید. شما همیشه می توانید انتخاب کردن برای جایگزین کردن آنها را بسته به نیاز خود.

  • هیچ تعمیر و نگهداری بله درست شنیدید. امروز در جهانی که در آن هر چیزی است که ولع مصرف خود را برای این کوچک faux بونسای درخت التماس به متفاوت است. آن نیازی نیست که هر روز تمیز کردن. یک بار در در حالی که خوب پاک است فقط به اندازه کافی برای آن را حفظ کرده است. همچنین لازم نیست بسیاری از pampering و به خوبی می تواند باقی بماند به همان اندازه به عنوان جدید برای همیشه لطفا برای. آن را بدون نیاز به نور بدون گرما هیچ درجه حرارت خاص هیچ مواد مغذی و هیچ چیز در همه.

  • اگر شما در حال صحبت کردن در مورد دوام و سپس وجود دارد هیچ چیز بهتر از این مصنوعی بونسای درخت. آنها مرده با پر جنب و جوش ظاهر و ادامه خواهد داد به دنبال پر از زندگی بدون مرگ همیشه. آن نیاز به هیچ پیرایش و هرس و یا پیوند و حفظ یک نگاه مناسب و معقول در تمام طول سال است.

  • با گیاهان اولیه تا همچنان خطر وجود دارد که این گیاه ممکن است خورده با نوعی از حشرات و یا آلوده توسط نوعی باکتری ها یا قارچ. این ماکت از بونسای درخت رنج می برد از هیچ گونه مشکلات. آنها دعوت هیچ میکروب و یا باکتری و نه حشرات. آنها باقی می ماند سالم به دنبال بدون هیچ گونه درمان است. بر خلاف اصلی, گیاهان, آن را نیز نمی سرگرم هر گونه حشرات به حل و فصل در آن به دلیل آن کوچک خواهد بود سود توسط این faux درختان.

  • بودن یک زندگی غیر گیاهی این بونسای گیاهان تولید چیزی است که می تواند اضافه یا کم از جوی محیط زیست است. آنها نه در کربن دی اکسید و نه آنها را از اکسیژن برای ایجاد هر نوع تفاوت به جو است.

  • تنها چیزی که انجام شده است با این مصنوعی بونسای درخت است که آن را می افزاید: به زیبایی نمایش شرکت های شرکت های بزرگ و یا یک رستوران و یا یک بیمارستان است. آن را به تولید یک محیط طبیعی بدون صرف مقدار زیادی از زمان و یا انرژی است. آن را می دهد یک حس آرامش به مجاور اطراف و مردم کمک می کند تا تمرکز و با انگیزه است. همچنین گفته شده است که محیط زیست سبز محدودیت چندین خطرات بهداشتی.

در جهانی که آب کمیاب است و وجود ندارد بسیار جای به هدر آب این faux بونسای گیاه یک ناجی به عنوان آن نیاز به آبیاری منظم به جز در طول پاک کردن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *