جهان کشتی ملکه الیزابت 2 (برنامه qe2)

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  جهان کشتی ملکه الیزابت 2 (برنامه qe2)
0 Comments

[ad_1]

برای بیست و پنج سال ملکه الیزابت 2 شده است گردان جهان, هیچ کس می داند که راه خود را در سراسر جهان مانند او می کند. 2007 نقره او جشن و او خواهید بود به بازدید بیشتر از جهان بیش از همیشه در نقره ای جشن جهانی کروز; 41 شهرهای بزرگ و 25 کشور در پنج قاره در 108 روز. او را تبدیل به نماد بین المللی از سفر لوکس و در تقریبا در هر توقف در طول راه او می شود با استقبال همه هیاهو از یک هنرمند مشهور.

کامل 108-روز کروز شروع خواهد شد از شهر نیویورک در Jan 8 سال 2007 از بازگشت به نیویورک در آوریل 22. دو گزینه در دسترس هستند برای کسانی که در سواحل غرب ایالات متحده آمریکا است. یکی ترک لس آنجلس و در شهر نیویورک در سال 94 روز دیگر ترک سان فرانسیسکو به نیویورک در 92 روز. آیا شما کتاب کامل 108 روز کروز و یا صرفا یک بخش شما باید فرصتی برای دیدن عمده و برجسته در طول راه با چند روز گشت و گذار به چنین مناظر به عنوان پکن و دیوار بزرگ چین. و شما مطمئن باشید برای لذت بردن از روز را صرف در هیئت مدیره به عنوان برنامه qe2 عملا “شهر در دریا” با تمام امکانات شما می توانید نیاز برای تمدید سفر.

ملکه الیزابت 2 بادبان از شهر نیویورک به فورت لادردیل فلوریدا و دو روز بعد با شما تماس گرفته و در جورج تاون گرند کیمن. سپس آن را به پورتو معین کاستاریکا با یک سفر جانبی در دسترس برای بازدید از Braulio Carillo پارک ملی. اینجا تاپیک هوایی تراموا که می نشیند و سکوت و به راحتی در بالای جنگل تاج – هیچ پیاده روی مورد نیاز!

بعد از عبور از کانال پاناما و شمال به آکاپولکو, سپس به لس آنجلس و سان فرانسیسکو را در کسانی خواهد شد که پیوستن به کروز از این پورت. چهار روز بعد شما در هونولولو هاوایی. روز بعد یک تور از Haleakala در مائوئی, پس از چهار روز در دریا عبور از جنوب اقیانوس آرام به در پاپیته تاهیتی و بعد Moorea. یکی دیگر از چهار روز در دریا به پادشاهی تونگا نام دوستانه سلیمان توسط کاپیتان کوک نیست که بسیار تغییر کرده است بیش از این دخالت قرن. در به در سووا فیجی که در آن مسافران این فرصت را به نمونه تشریفاتی نوشیدنی کاوا ساخته شده از ریشه درخت فلفل.

بعد در کروز نیوزیلند با بازدید از بنادر Auckland, Wellington و در نهایت شهر زیبا از, Christchurch, دلتنگ تفریحی یک انگلیسی از کالج شهر در جنوب جزیره با پیچک تحت پوشش آجر خانه و باغ آراسته و حتی یک رودخانه آون. از نیوزیلند او تبدیل شمال به Hobart, Tasmania با طرف سفر به Bonorong حیات وحش پارک که در آن یکی ممکن است گرفتن یک نگاه اجمالی از نادر شیطان تاسمانی است.

ملبورن اولین بار است که از چهار پورت از تماس در استرالیا. یکی از سفرهای طرف در اینجا خواهد شد سوار بر تاریخی قطار بخار “تنومند بیلی” در پایان با ناهار در یک Yarra گلن تاکستان. بعد تا سیدنی با خود مرورگر معروف اوپرا خانه. پس از توقف کوتاهی در بریزبن وجود خواهد داشت دو روز مهلت در تفریحگاه ساحلی از Yorkey دستگیره خارج کنز. شما حتی ممکن است یاد بگیرند که چگونه به پرتاب بومرنگ به Tjapukai فرهنگی بومی در پارک.

ترک استرالیا بعد پورت از تماس Rabaul در پاپوآ گینه و سپس پنج روز در دریا قبل از متصل و در یوکوهاما ژاپن است. در ژاپن شهر دوم شما باید این فرصت را به تور های قدیمی کاخ سلطنتی صفحه اصلی حاکم سلسله برای 140 سال است. خروج ژاپن پس از یک توقف در کیوتو برای دیدن طلایی غرفه دو روز کروز به پایان خواهد رسید و با اقامت در شانگهای. در اینجا مسافران داده خواهد شد و گزینه گشت و گذار داخلی به پکن شهر ممنوعه و دیوار بزرگ و 400 ساله وو باغ. پس از دو روز در هنگ کنگ, زیبا و صلح آمیز سواحل دانانگ خواهد بود یک تغییر خوشایند در ویتنام است.

پس از دو روز سفر به Laem Chabang (بانکوک) و تایلند این برنامه qe2 خواهد کروز برای دو روز به سنگاپور و سپس در سراسر اقیانوس هند به کلمبو در سریلانکا سابق سیلان. یک تور کوتاه از کندی در منو اینجا. در اینجا نیز آغاز اختیاری چند روز ماجراجویی و جیپور تاج محل قبل از اینکه دوباره این برنامه qe2 در بمبئی. کسانی که انتخاب را به ماندن با کشتی خواهد شد بازدید از کوچین هند بعدی. یک بار عمده توقف در ادویه مسیر این شهرستان پورت predates دوران روم باستان است. یکی می تواند راه رفتن در امتداد خیابان های پوشیده شده با قرن 15 پرتغالی خانه و گام به کنیسه های باستانی; محلی جامعه یهودی قدمت بیش از 2000 سال است.

بعدی بندر بمبئی که قبلا به نام بمبئی. در اینجا می توانید یک تور از بالیوود, مرکز فیلم هندی میباشد. پس از مسافران که در سمت چپ این کشتی در ستوان کلمبو روی دوباره کشتی به بندر ویکتوریا در سیشل توسط پورت لوئیس در موریس است. یک روز توقف در شهر دوربان آفریقای جنوبی خواهد شد و پس از دو روز در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی پایتخت در پای کوه جدول. در اینجا یک تور در دسترس است از حومه شهر Stellenbosch با آن معروف تاکستان هلندی دارای ارایش سه گوش خانه ها و قدیمی از مد افتاده trading post.

از اینجا برنامه qe2 را هدایت شمالی آن را به عنوان کشتی به ولویس بی نامیبیا. شش روز گشت زنی در جنوب اقیانوس اطلس و عبور از خط استوا قبل از بستن در لاس پالماس در جزایر قناری با یک سفر سریع به Funchal, Madeira در روز بعد. سه روز بعد ملکه الیزابت 2 کراوات را در ساوتهمپتون. پورت که در این فلاور مجموعه بادبان از قرن ها پیش, آن را در حال حاضر در بریتانیا برتر بندر و تاریخی بندر. یک تور در دسترس خواهد بود برای قرون وسطی کلیسای جامع سالزبری. آخرین به برنامه qe2 هدایت غرب در سراسر اقیانوس اطلس شمالی و در نهایت روابط در آن homeport برای این سفر, نیویورک شهرستان, پس از 108 روز در دریا.

بنابراین به پایان می رسد یک بار در طول عمر جهانی کشتی ملکه الیزابت 2, جشن نقره خود را جشن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *