جدیدترین نسخه تلفن همراه نرم‌افزار «دستور» منتشر شد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  جدیدترین نسخه تلفن همراه نرم‌افزار «دستور» منتشر شد
0 Comments
جدیدترین نسخه تلفن همراه نرم‌افزار «دستور» منتشر شد

[ad_1]

به گزارش روز یکشنبه پژوهشگاه قوه قضاییه، با توجه به استقبال و رضایت کاربران فضای مجازی از نسخه اندرویدی نرم‌افزار «دستور»، نسخه ۲ و جدید آن با قابلیت‌های بیشتر از جمله بهبود رابط کاربری، امکان پشتیبانی از قوانین مورد علاقه و حاشیه‌های کاربر در فضای ابری برای بازنشانی با همان محتوای نسخه ۲، ۵، ۱ کتابخانه ویندوز منتشر شده است.

در نسخه جدید تلفن همراه نرم‌افزار «دستور»، کارتابل روزنامه رسمی هم افزوده شده که از طریق آن کاربران می‌توانند در صورت اتصال گوشی تلفن همراه به اینترنت، آخرین قوانین و مقررات تصویب شده و آراء و نظریات صادره را مشاهده کنند.

بر اساس این گزارش، ۹۰ قانون و مقرره مانند بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌های جدید قوه قضاییه به محتوای قبلی نسخه جدید اضافه شده همچنین در بیش از ۵۰ قانون و مقررات قبلی نیز آخرین اصلاحات و تغییرات اعمال شده است از جمله این موارد، قانون صدور چک که اصلاحات مصوب ۱۳ آبان سال ۹۷ در مجلس شورای اسلامی انجام شده است.

همچنین با توجه به این که آگاهی و دسترسی به قوانین و مقررات مربوط به جامعه ایثارگران از مشکلات این قشر شریف بود، بخش اعظم قوانین و مقررات مصوب این حوزه و آراء هیأت عمومی دیوان عدالت اداری مرتبط با جامعه ایثارگران نیز به کتابخانه نسخه جدید نرم‌افزار دستور اضافه شد و می‌توان گفت نرم‌افزار دستور از این حیث جامع‌ترین مجموعه قوانین و مقررات عرضه شده است.

علاقه‌مندان به نرم‌افزار اندروید «دستور» می‌توانند آخرین نسخه آن را از طریق کافه بازار به نشانی https://cafebazaar.ir/app/ir.eadl.dastoor بارگذاری کنند.

همچنین نسخه ویندوز ۲، ۵، ۱ دستور به نشانی اینترنتی http://eadl.ir/ دستور برای عموم قابل دسترس است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.