تیم نفت مسجدسلیمان مقابل فولاد خوزستان سه غایب دارد

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  تیم نفت مسجدسلیمان مقابل فولاد خوزستان سه غایب دارد
0 Comments
تیم نفت مسجدسلیمان مقابل فولاد خوزستان سه غایب دارد

[ad_1]

مهران حسنوند روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در بازی با فولاد عباس عسگری را به دلیل مصدومیت و سجاد جعفری و سعید آهنی را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیاز نداریم.

وی با بیان اینکه سایر بازیکنان تیم مشکلی برای بازی در این هفته ندارند، افزود: تیم ما تاکنون نتایج خوبی کسب کرده و تنها چهار شکست در ۲۶ بازی قبل داریم؛ تلاش می‌کنیم در ادامه راه بتوانیم بهتر ظاهر شویم و جایگاه خود را در جدول ارتقا دهیم.

وی گفت: تیم نفت مسجدسلیمان نشان داده که در بازی‌های بیرون از خانه میل به بازی هجومی دارد و همواره به دنبال یک بازی جذاب و تماشاگرپسند به همراه کسب امتیاز است البته نباید فراموش کرد که رقیب ما برای کسب سهمیه آسیایی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه اعضای تیم امشب به اهواز سفر می کنند، گفت: در این فصل حمایت همه جانبه هواداران کمک بسیاری به ما کرد و امیدواریم این حمایت حتی به صورت غیرحضوری همچنان ادامه داشته باشد.

به گزارش ایرنا تیم نفت مسجدسلیمان پس از وقفه چهار ماهه در مصاف با تیم‌های شاهین بوشهر، ماشین سازی، نساجی ، پرسپولیس و ذوب آهن به یک برد و سه تساوی و یک باخت دست یافت.

نفتی‌ها در حال حاضر با کسب ۳۴ امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی جای گرفته‌اند.

دیدار تیم‌های فولاد و نفت مسجدسلیمان از ساعت ۲۱ روز پنجشنبه ۱۶ مردادماه در اهواز برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *