توقیف گوشت فاسد و نجات گردشگران از دریا در آستارا

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  توقیف گوشت فاسد و نجات گردشگران از دریا در آستارا
0 Comments
توقیف گوشت فاسد و نجات گردشگران از دریا در آستارا

[ad_1]

فرمانده نیروی انتظامی آستارا روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: امروز ماموران ایستگاه بازرسی قلعه محور اردبیل-آستارا محموله گوشت فاسد گاو و گوسفند را از یک دستگاه پیکان وانت کشف کردند.

سرهنگ محمد نمازی افزود: ارزش تقریبی محموله مکشوفه ۱۸۰ میلیون ریال بود و به شبکه دامپزشکی تحویل داده شد و متخلف ۳۹ ساله این پرونده نیز به مرجع قضایی معرفی شد.

وی ادامه داد: با توجه به احتمال شیوع بیماری های مشترک دام و انسان، ماموران ایستگاه بازرسی قلعه محور اردبیل – آستارا از ورود طیور، دام و فرآورده های خام دامی فاقد مجوز جلوگیری و با متخلفان در چارچوب قانون برخورد می کنند.

محور آستارا – اردبیل از مسیرهای ارتباطی استان های گیلان و اردبیل و از حجم بالای تردد برخوردار است.

رئیس هیات نجات غریق آستارا هم گفت: عصر دیروز ۲ گردشگر اردبیلی و کرجی، در آب های نزدیک به ساحل مخیری این شهرستان در حال غرق شدن بودند و توسط ناجیان غریق نجات یافتند.

حسین انزابی ادامه داد: با توجه به استقبال گردشگران از ساحل آستارا، ۱۵ ناجی در نوار ساحلی استقرار یافته‌ اند و ساعت کار آنها از هشت تا ۲۰ است و گردشگران از شنا در هوای بارانی و مناطق خطرآفرین خودداری کنند.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و ۱۸ کیلومتر نوار ساحلی در حاشیه دریای خزر، غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.