توزیع بسته‌های توان بخشی در روستاهای زلزله‌زده رامیان و چند خبر کوتاه از گلستان

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  توزیع بسته‌های توان بخشی در روستاهای زلزله‌زده رامیان و چند خبر کوتاه از گلستان
0 Comments
توزیع بسته‌های توان بخشی در روستاهای زلزله‌زده رامیان و چند خبر کوتاه از گلستان

[ad_1]

فرمانده انتظامی بندرترکمن از کشف ۲۰ تن گندم‌ احتکار شده به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

**

رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور با هدف نمایش زیبایی‌های زندگی، آداب‌ و ‌رسوم و سبک زندگی روستاییان توسط یکی از شرکت‌های زیرمجموعه پارک علم و فناوری گلستان راه‌اندازی شد.

مهدی غفاری اظهارداشت: این شبکه تلویزیونی قرار است از ۲۳ مهرماه امسال فعالیت رسمی خود را آغاز کند.

**

رییس اداره پنبه و دانه‌های روغنی جهاد کشاورزی گلستان گفت: در مزارع دیرکاشت پنبه که هنوز برداشت آن انجام نشده، انجام مبارزه با آفت عسلک در زمان داشت برای جلوگیری از چسبندگی الیاف و افت کیفیت و قیمت وش ضروری است.

**

دبیر اجرایی همایش ملی رویکردهای نوین مدیریت در مطالعات میان‌رشته‌ای از ارسال ۳۶۲ مقاله به این همایش خبر داد و گفت: این همایش دوم مهرماه جاری به میزبانی دانشگاه گنبدکاووس برگزار می‌شود.

**

معاون توانبخشی بهزیستی گلستان گفت : تاکنون بیش از ۱۰۰ عدد لوازم توانبخشی از قبیل ویلچر، سمعک، عصا، تخت، تشک مواج، واکر و توالت فرنگی، ۲۱۰ بسته پوشینه، ۶۰ بسته مواد شوینده و ضدعفونی کننده و ۵۰۰ عدد ماسک در  مناطق زلزله زده رامیان توزیع شد.

**

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان گفت: ۱۱ طرح سرمایه‌گذاری با حجم سرمایه‌گذاری ۵۳۸ میلیارد ریال طی یک ماهه اخیر از کمیسیون فنی استان موافقت اصولی دریافت کردند.

**

رئیس پلیس آگاهی گلستان از دستگیری سارق آرایشگاه‌های زنانه در گرگان خبر داد و گفت: متهم در مقر پلیس آگاهی و پس از مواجهه با مستندات پلیس، به ۱۵ فقره سرقت از آرایشگاه‌های زنانه در گرگان اعتراف کرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.