تعداد واحدهای تولیدی زیرپوشش استاندارد کردستان به ۳۷۰ واحد رسید

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  تعداد واحدهای تولیدی زیرپوشش استاندارد کردستان به ۳۷۰ واحد رسید
0 Comments
تعداد واحدهای تولیدی زیرپوشش استاندارد کردستان به ۳۷۰ واحد رسید

[ad_1]

ژیلا یزدانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه تولید واحدهای دارای پروانه استاندارد همواره مورد نظارت و کنترل قرار می‌گیرد، اظهار داشت: روند کیفیت تولیدات در هر واحدی اگر از حد استاندارد خارج شود پروانه آن تعلیق یا ابطال خواهد شد.

وی با اعلام اینکه تعداد واحدهای زیر پوشش استاندارد در استان ۳۷۰ واحد است، اضافه کرد: مدت اعتبار پروانه استاندارد هر واحد سه سال است و بعد از اتمام آن براساس کنترل و نمونه‌برداری انجام شده از محصولات اقدام به تمدید می‌شود.

مدیرکل استاندارد کردستان افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۷ پروانه کاربرد علامت استاندارد در استان تمدید، ۵۳ پروانه تعلیق و ۲۰ پروانه هم ابطال شده است.

یزدانی یادآور شد: در نیمه نخست امسال، ۷۰۳ مورد بازرسی فنی از واحدهای تولیدی، خدماتی و آزمایشگاهی،  آسانسور و شهربازی در استان انجام شد.

وی از انجام سه هزار و ۹۵۶ مورد بازرسی طرح طاها (طرح اجرای هماهنگ استاندارد) طی ۶ ماهه نخست امسال در این استان خبر داد و تاکید کرد: از ابتدای امسال تا پایان مهرماه هم تعداد بازرسی‌های انجام شده طرح طاها پنج هزار و ۴۶۸ مورد بود.

مدیرکل استاندارد کردستان گفت: در این مدت سه هزار و ۴۱۱ نفر ساعت آموزش‌های برون سازمانی هم توسط این اداره‌کل ارائه شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.