تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از تولیدات بومی

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از تولیدات بومی
0 Comments
تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از تولیدات بومی

[ad_1]

«ابوالحسن فیروزآبادی» صبح امروز (سه شنبه) در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت مخابرات ایران و سندیکای مخابرات در توسعه شبکه ملی اطلاعات که در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای بومی شبکه ملی اطلاعات برگزار شد، افزود: ما در مرکز ملی معتقد هستیم که سیستم ثابت مخابرات دچار تاخیر است و این تاخیر باید به شکل ویژه ای جبران شود تا بتواند شبکه موبایل کشور را کامل کند.

او افزود: بخش عمده نیازهای ارتباطی کشور از نظر پهنای باند و خدمات باید روی شبکه ثابت باشد. آمار سرمایه گذاری که در این بخش صورت گرفته است، ‌عدم توازن را نشان می دهد.

فیروزآبادی اضافه کرد: سرمایه گذاری در توسعه شبکه ثابت کشور باید در اولویت قرار بگیرد. وزارت ارتباطات تلاش کرد تا بودجه ای برای شبکه مترو کشور تامین کنند تا به این واسطه و توافق سهام دارها بتوان با قدرت کافی وارد صحنه شوند.

فیروزآبادی اشاره کرد: ما مجبور به تهیه تجهیزات از داخل هستیم که باعث خوشحالی است. امروز در سطح خوبی از تولید تکنولوژی هستیم و می توانیم در تمام این حوزه ها تلاش کنیم. با قول‌هایی که سهامداران شرکت مخابرات داده اند امیدواریم بتوانیم شاهد جهش تولید باشیم. این روزها، روزهای خوبی در اقتصاد مقاومتی کشور خواهد بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.