تحریم های, سایه ها و Bloomers

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  تحریم های, سایه ها و Bloomers
0 Comments

[ad_1]

آنچه یک مدیر در جمهوری ایرلند و آمریکا که حاضر به نام تجاری خود را گوساله مشترک با یک پیاده نظام بازرس تحت لویی چهاردهم از پیروان سرسخت ناپلئون یک قرن 19 زبان انگلیسی مصلح اجتماعی و یک بی منطق اول ارباب دریایی?

پاسخ: نام خود را همه تبدیل به کلمات رایج در زبان انگلیسی است.

چارلز کانینگهام بایکوت شد یک کاپیتان بازنشسته در ارتش بریتانیا شد و یک عامل برای ارل از Erne شهرکهای در شهرستان مایو. زیر یکی از ایرلند فاجعه برداشت زمین لیگ تشکیل شده برای مبارزه با ناعادلانه روستایی اجاره و تخلیه به نام برای بیست و پنج درصد کاهش اجاره. بود که در سال 1880. لیگ که حمایت غیر خشونت آمیز, اکشن, خواست هر کس حاضر به چیزی برای انجام با کسانی که رد تقاضا است. و تحریم برای اولین بار بود هدف قرار دادند.

Samuel A. ماوریک بود ما پایونیر که اصرار در رفتن راه خود را. امتناع از نام تجاری خود را گاو قرار داده و نام خانوادگی خود را به گفتار روزمره و نوشتن.

ژان Martinet شناخته شد توسط حفاری لویی چهاردهم را پیاده نظام به مانند یک نیروی کارآمد است که نام او همراه بوده است با نظم و انضباط سخت بوده است. و بعد از آن, اما هنوز هم در فرانسه نیکلاس چوین را میهن پرستی کور و متعصب تحسین ناپلئون به ما “شوونیستی” و “شوونیسم”.

سپس ساموئل Plimsoll که از بریستول در انگلستان و عضو پارلمان از سال 1868 به سال 1880. او ابزاری در گرفتن مصوبات ارائه شده است که به صورت اجباری و بازرسی از کشتی ها و به صورت یک خط به رنگ در پوسته به نمایش آنها نه غیرمنتظره.

در نهایت جان مونتاگ بود چنین فاجعه در دریایی که او مقصر کاستی از نیروی دریایی در زمان انقلاب آمریکا. مونتاگ? نه ما اصلا بحث در مورد ‘montagus’ اما او همچنین ارل ساندویچ و یک معتاد قمار باز. به طوری که او تا به حال مواد غذایی را بین دو برش نان به طوری که او می تواند غذا خوردن آن را بدون نیاز به ترک میز بازی. ساندویچ سلیمان بودند نام او را به عنوان به خوبی.

در میان بسیاری دیگر که نامشان را وارد زبان Etienne de شبح یک وزیر امور مالی فرانسه با توجه به ساخت کاغذ برش outs جان Batterson Stetson آمریکایی کلاه ساز و هنری گلوله به افسر ارتش که پر از پوسته با شاهین کوچک نر توپ به آنها را بیشتر کشنده است. ویلیام لینچ زندگی در ویرجینیا اما نیازی به ذکر است آنچه که او کردم تا به. ارل از ژاکت کش باف پشمی دیگر مرد نظامی به رهبری بد بخت Charge of the Light Brigade در جنگ کریمه اما لنت نام خود را به یک مقدار بیشتر صلح آمیز پوشاک. و در حالی که در آن موضوع ذکر باید از ولینگتون و چارلز مکینتاش یک شیمیدان که اختراع پارچه های ضد آب در حالی که آملیا شخص بالغ بود که در قرن نوزدهم در آمریکا فعال برای حقوق زنان – و راحت تر لباس.

یک لیست کامل خواهد بود در واقع. اما همه کسانی که به زندگی مردم در گذشته است. آنچه در حال حاضر ؟ که از معاصران ما به احتمال زیاد بخشی از زبان سال های بسیاری از در حال حاضر ؟ این یک زمینه عالی برای حدس و گمان. هر گونه پیشنهاد ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *