تازه‌ترین عناوین و مطالب رسانه‌های البرز

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  تازه‌ترین عناوین و مطالب رسانه‌های البرز
0 Comments
تازه‌ترین عناوین و مطالب رسانه‌های البرز

[ad_1]

روزنامه پیام آشنا مهمترین تیتر شماره ۱۶۲۳ خود را به اظهارات رئیس کل دادگستری البرز اختصاص داد و نوشت: وضعیت اسفناک ویلاسازی در البرز.

محلات؛ مهمترین خاستگاه هویت شهری، سرگیجه از علائم احتمالی کرونا!، ساماندهی صنوف مزاحم و تسهیل ترافیک در اولویت رسیدگی و چیزی به نام مرغ سبز نداریم از دیگر تیترهای مهم صفحه نخست این روزنامه است.

در سرمقاله این روزنامه هم با عنوان «نشت این میزان اطلاعات کاربران در فضای مجازی طبیعی نیست» به موضوع حملات سایبری در دنیای الکترونیکی پرداخته شده است.

همچنین روزنامه پیام سپیدار در شماره ۱۴۲۷ خود اظهارات معاون سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج را به عنوان تیتر نخست انتخاب کرد و نوشت: قرار نیست تاکسی‌ها کرایه چهار نفر را از سه نفر بگیرند.

آغاز برداشت نخود فرنگی در ساوجبلاغ، چیزی به نام مرغ سبز نداریم فروش آن غیرمجاز است، وضعیت ورود فاضلاب به آب‌های کشاورزی ماهدشت و محمدشهر حاد است، افتتاح پنج سرای محله در کرج و ماجرای آتش‌سوزی مقبره تختی از دیگر تیترهای صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه سپهر ایرانیان نیز در شماره ۷۷۹ خود عملیاتی شدن قانون برجای مانده ایثارگران در دولت، کاهش ۳۵ درصدی قیمت خودرو در بازار آزاد، بازگشت موفق نفتکش‌های ایرانی موثر بودن راهبرد مقاومت فعال را نشان داد و پنج اخلالگر اقتصادی به زندان معرفی شدند  را به عنوان مهمترین تیترهای صفحه نخست انتخاب کرده است.

همچنین روزنامه دنیای هوادار صفحه نخست شماره ۴۹۳ خود را به تصویر و تیتری درباره آموزش و پرورش اختصاص داد و نوشت: سرانجام تخته سیاه چه خواهد شد؟

از مجموع ۲۱۹ رسانه دارای مجوز که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده، ۱۴۵ رسانه شامل هفت روزنامه، ۳۲ هفته نامه، ۱۹ دوهفته نامه، ۴۵ ماهنامه، هشت دوماهنامه، ۲۹ فصلنامه و پنج دوفصلنامه به صورت چاپی منتشر می‌شوند.

این استان دارای ۶۰ پایگاه خبری الکترونیک – برخط است و ۲ هفته نامه، پنج ماهنامه، ۶ فصلنامه و یک دوفصلنامه الکترونیک – غیربرخط نیز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت دریافت کرده‌اند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.