تازه‌ترین عناوین و مطالب رسانه‌های البرز

خبر معرفت  > دسته‌بندی نشده >  تازه‌ترین عناوین و مطالب رسانه‌های البرز
0 Comments
تازه‌ترین عناوین و مطالب رسانه‌های البرز

[ad_1]

روزنامه پیام آشنا مهمترین تیتر شماره ۱۷۱۱ خود را به اظهارات فرماندار کرج اختصاص داد و نوشت: اعلام وضعیت نگران‌کننده شیوع کرونا در کرج.

سرنوشت پروژه بلوار جمهوری چه می شود؟ اپیدمی را با خواهش و تمنا اداره نمی کنند، راه‌اندازی دبیرخانه قرارگاه مرکزی مواسات در البرز و هویت استانی البرز هنوز شکل نگرفته است نیز از جمله مهمترین عناوین صفحه نخست این روزنامه است.

این روزنامه در سرمقاله خود نیز مطلبی با عنوان «راه کار خروج شهرداری نظرآباد از بدهکاری» منتشر کرد.

روزنامه پیام سپیدار مهمترین تیتر شماره ۱۵۲۵ خود را به اظهارات رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، حقوقی و املاک شورای شهر کرج اختصاص داد و نوشت: شرایط فعلی پایانه‌ها در خور البرز و شهر کرج نیست. 

نانوایی و کافه رستوران‌ها در صدر تخلفات کرونایی کرج، هیچ کاری در فیروزکوه راکد نمانده است، خوشه پوشاک البرز به عنوان خوشه برتر کشور انتخاب شد و شورای شهر کرج قربانی تعجیل در طرح‌های دوفوریتی است نیز از جمله عناوین مهم صفحه نخست این روزنامه است. 

این روزنامه در بخش اخبار برگزیده عناوینی از جمله البرز وارد مرحله بحرانی و اضطراری کرونا شد و روز فرهنگی هشتگرد فرصتی برای معرفی فرهنگ غنی منطقه است منتشر کرد.

همچنین روزنامه سپهر ایرانیان در مهمترین تیتر صفحه نخست شماره ۸۸۳ خود به نقل از وزیر بهداشت نوشت: آزمایش انسانی واکسن ایرانی کرونا دوهفته دیگر آغاز می‌شود.

دولت آماده تحویل زمین ۹۹ ساله به سازندگان مسکن استیجاری است، تمجید از ایجاد سامانه استعلام مدارک تحصیلی، ورود بدون ماسک به مترو ممنوع شد و متقاضیان وام کرونا فقط ۱۰ روز مهلت دارند نیز از جمله عناوین مهم صفحه نخست این روزنامه است.

همچنین روزنامه دنیای هوادار در مهمترین تیتر شماره ۵۹۵ خود به وضعیت نماینده فوتبال کرج اشاره کرد و نوشت: «فرزند سرراهی» یا «عروس هزار داماد»؟ 

همه چیز درباره پروژه بلوار جمهوری! و گوش شکسته‌ها و آزمونی تازه از دیگر تیترهای صفحه نخست این روزنامه است.

خبرگزاری صدا و سیما در گفت‌وگویی با عنوان «رفع مشکل فاضلاب ماهدشت و مهرشهر کرج» به نقل از مدیر شرکت آب و فاضلاب شهرستان کرج نوشت: جریان فاضلاب سیاه جوب به شبکه فاضلاب شهری مسدود شد تا مشکل فاضلاب ماهدشت و مهرشهر کرج رفع شود.

شهرام حافظ افزود: با قطع جریان نهر سیاه جوب در منطقه ۳۲ دستگاه و قطع جریان کانال انحرافی از نهر سیاه جوب به خط انتقال فاضلاب کرج از ورود روان آب های سطحی در فصل بارش و خسارت های فراوان به تأسیسات تصفیه خانه فاضلاب کرج و نفوذ فاضلاب همراه با آب سطحی در معابر و اماکن عمومی در منطقه ماهدشت جلوگیری شد.
وی ادامه داد: رفع مشکل دفع فاضلاب ساکنان منطقه ۳۲ دستگاه و شبکه جمع آوری فاضلاب با حفاری حدود ۴۰۰ متر و لوله گذاری جدید انجام شده است.

خبرگزاری تسنیم در گفت وگویی با عنوان «علت آتش‌سوزی‌های اخیر واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اشتهارد مشخص شد» به نقل از فرماندار اشتهارد نوشت: عامل اصلی آتش‌سوزی‌های اخیر واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اشتهارد فرسودگی سیستم برق‌رسانی این واحدهاست.

محمد کردی ظهر امروز با حضور در شرکت تولید کارتن در شهرک اشتهارد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه در چند هفته اخیر شاهد آتش‌سوزی در واحدهای مختلف مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد هستیم  در همین راستا بررسی‌های توسط کارشناسان انجام شد.

وی با بیان اینکه عامل اصلی این اتفاقا فرسودگی تاسیسات و اتصالات برقی بوده است، افزود: سیستم های برق‌رسانی عمده  واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد باید بهسازی و نوسازی شوند.

فرماندار شهرستان اشتهارد با اشاره به اینکه بالغ بر ۲ هزار واحد تولیدی و صنعتی در این شهرک مستقر هستند، بیان‌کرد: باید با ایمن سازی در این حوزه سبب کاهش این اتفاقات در شرکت‌ها باشیم.

کردی با بیان اینکه باید به پرسنل شرکت‌ها نیز آموزش‌های لازم داده شود، تصریح کرد: با همکاری استاندار البرز چندین خودرو آتش نشانی از شهرستان‌های همجوار به این شهرک صنعتی اعزام شدند که سبب مهار موفق آتش شد.

از مجموع ۱۸۱ رسانه‌ دارای مجوز که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده، ۹۷ رسانه شامل هفت روزنامه، ۱۶ هفته‌نامه، پنج دوهفته نامه، ۲۵ ماهنامه، پنج  دوماهنامه، ۳۴ فصلنامه و چهار دوفصلنامه به صورت چاپی منتشر می‌شود.

استان البرز همچنین دارای ۶۶ پایگاه خبری الکترونیک – برخط است و سه  هفته نامه، ۶ ماهنامه، هفت فصلنامه و یک مورد ۲فصلنامه و یک مورد سالنامه الکترونیک – غیربرخط نیز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت دارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.